Fotolia_81164691_XS

Josef Zuch: Nákup a prodej kůží a usní

Firma Josef Zuch se specializuje na nákup a prodej kůží a usní. Kromě výběru z velké škály druhů a barev dodává také kůže podle zaslaného vzorku. Samozřejmostí je rychlost dodání a vysoká kvalita kůží. Společnost sídlí v Bohušovicích nad Ohří, ale její služby mohou zákazníci využít také v okolních městech Litoměřice, Lovosice či Roudnice nad Labem.

Prodej kůží a usní Bohušovice nad Ohří

Kůže je oblíbeným materiálem se širokou škálou možného využití. Prodej usní a kůží v Bohušovicích nad Ohří a okolí zajišťuje firma Josef Zuch. Její široká nabídka zahrnuje oděvní, čalounické, obuvnické i brašnářské kůže a spodkové i vepřovicové štípenky. 

Firma Josef Zuch – prodej kůže

V čem tkví obliba kůže? Jde o přírodní produkt s mimořádně dlouhou životností. Je odolná vůči protržení či jinému poničení, zároveň je však příjemná na dotek. Všech jejích kvalit využívá zejména obuvnictví a oděvní průmysl, kůže se ale používá také v nábytkářství či automobilovém průmyslu k čalounění. Kůže je zkrátka klasickým a nadčasovým materiálem, který nikdy nevyjde z módy a představuje symbol elegance, komfortu a luxusu. 

Na prodej kůže vysoké kvality se zaměřuje firma Josef Zuch z Bohušovic nad Ohří, která působí také v okolních městech Litoměřice, Lovosice či Roudnice nad Labem. 

Prodej kůží a usní oděvních i čalounických

Základem poskytovaných služeb je prodej usní oděvních z teletiny, skopovice či koziny, dále prodej usní obuvnických a brašnářských zejména z hověziny. Firma prodává také tužší čalounické a autočalounické usně. Mezi dodávanými produkty je i čalounická koženka. Samozřejmostí jsou vepřovicové podšívky a štípenky nebo třísločiněné usně. 

Sortiment firmy Josef Zuch je tedy opravdu široký. Kromě rozmanité nabídky kůží a usní všeho druhu mohou zákazníci vybírat také z velmi rozsáhlé barevné škály všech dodávaných produktů. Firma je navíc schopna dodat kůži přesně podle zaslaného vzorku. 

Prodej kůže vysoké kvality

Námi prodávané kůže a usně tak lze využít jak na výrobu oděvů, kožené galanterie či obuvi, ale také na čalounění nábytku v domácnosti či sedadel v automobilu. Firma Josef Zuch zajišťuje prodej kůže a usně vysoké kvality, které uspokojí potřeby každého náročného zákazníka. Samozřejmostí je také velká rychlost dodání vámi vybraných kůží a usní. 

Fotolia_65702322_XSProdej kůží a usní různých barev

  • oděvní usně
  • obuvnické usně
  • brašnářské usně
  • čalounické a autočalounické usně
  • čalounické koženky
  • vepřovicové podšívky a štípenky
  • třísločiněné usně

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte