MUDr. Světlana Feřtová, praktický lékař Liberec

Přemýšlíte nad změnou svého praktického lékaře? MUDr. Světlana Feřtová, praktický lékař pro dospělé v Liberci, patří mezi oblíbené lékaře s mnohaletou praxí. Stará se o zdraví dospělých pacientů a kromě běžných prohlídek řeší i akutní a dlouhodobé zdravotní problémy svých klientů. 

Zdravotní prohlídky pro dospělé      

Praktický lékař v Liberci, MUDr. Feřtová, se pečlivě stará o své pacienty a kromě řešení akutních problémů provádí i pravidelné preventivní prohlídky. Mnozí si myslí, že se pravidelné zdravotní prohlídky týkají pouze dětí a dospívajících a že v dospělosti nejsou nutné. Opak je pravdou, preventivní prohlídky jsou důležité i u dospělých a s přibývajícím věkem jejich důležitost ještě roste. Zdravý dospělý člověk by měl praktického lékaře navštívit každé dva roky. 

Zmiňovaný praktický lékař pro dospělé v Liberci vám při preventivní návštěvě ordinace provede komplexní fyzikální vyšetření pohledem, pohmatem, poslechem, měřením apod. V případě potřeby změří i hladinu cukru profesionálním glukometrem. Lékař provádí v závislosti na pohlaví a věku i screeningové vyšetření, díky kterému odhalí možné riziko rozvoje onkologického onemocnění. MUDr. Feřtová patří mezi pečlivé praktické lékaře s dobrými referencemi, můžete si tak být jisti, že žádná vaše návštěva nebude brána na lehkou váhu. 

Povinná i doporučená očkování

Praktický lékař je v Liberci k dispozici také všem pacientům, kteří mají zájem o aplikaci povinného či doporučeného očkování. V této oblasti poskytne odborné poradenství a rovněž poradí při výběru vakcíny v případě, chystáte-li se navštívit nějakou exotičtější zemi. U dospělých osob se očkování týká především vakcín proti meningokoku, pneumokoku, tetanu, chřipce, klíšťové encefalitidě a dalším onemocněním. 

Potvrzení o zdravotním stavu

MUDr. Světlana Feřtová provádí rovněž zdravotní kontroly za účelem vydání potvrzení o zdravotním stavu. Tato potvrzení mohou mít různou podobu, patří sem např. posudek o zdravotní způsobilosti k práci, dále k řízení motorových vozidel či k držení zbrojního průkazu.  Na vyžádání vydá praktický lékař také potravinářský průkaz. Ordinační doba : Po :7,00 - 12,00 13,00 - 14,30, Ut : 7,00 - 12,00 13,00 - 14,00, St : 7,00 - 12,00 14,00 - 18,00, Čt : 7,00 - 11,30 13,00 - 14,00, Pá : 7,00 - 12,00.

MUDr. Světlana Feřtová, praktický lékař Liberec

Praktická lékařka pro dospělé MUDr. Alena Krásová sídlí v Brně na ulici Nové Sady a ve své ordinaci nabízí komplexní péči v oboru všeobecné lékařství i závodní péče. Aktuálně přijímá nové pacienty! MUDr. Alena Krásová – praktický lékař Brno Specializací MUDr. Aleny Krásové je všeobecné praktické lékařství pro dospělé. Svým pacientům poskytuje komplexní služby v tomto oboru. Ať už potřebujete běžné vyšetření, potvrzení či očkování nebo jinou péči, praktický lékař Brno MUDr. Alena Krásová je tu pro vás.  Spolupracuje s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou, Oborovou zdravotní pojišťovnou zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra, Vojenskou zdravotní pojišťovnou, Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou i Revírní bratrskou pokladnou.  Preventivní prohlídka Brno MUDr. Alena Krásová provádí preventivní prohlídky, očkování, odběry krve a biologického materiálu, předoperační vyšetření, vstupní a výstupní prohlídky. Zajišťuje také závodní péči. Svým pacientům vydává na základě prohlídky také potvrzení na řidičský i zbrojní průkaz, lékařská potvrzení a odborné lékařské zprávy i mnohé další.  Ordinační hodiny: pondělí: 10 - 12 a 13 - 19 hod. úterý:   7 - 13 a 14 - 16 hod. středa:   7 - 13 a 14 - 16 hod. čtvrtek:   7 - 13 a 14 - 16 hod. pátek:   7 - 13 a 14 - 16 hod. Praktický lékař Brno, Nové Sady Praktická lékařka pro dospělé MUDr. Alena Krásová klade důraz zejména na individuální přístup ke každému pacientovi a také na využívání nových medicínských poznatků v praxi. V současné době přijímáme nové pacienty. Neváhejte a přijďte se zaregistrovat do ordinace na adrese Nové Sady 597/32, Brno. 

MUDr. Milan Líška

Poznaňská 361/34, 18100 Praha 8 - Bohnice
233554245
Praktický lékař pro dospělé MUDr. Milan Líška (Medifox s.r.o.) působí s lokalitě Praha 8 - Bohnice. Naše ordinace praktického lékaře vám pomůže každý všední den od pondělí do pátku. Věnovat se vám bude zkušený praktický lékař pro dospělé a zdravotní sestra Bc. Martina Čížková.

GM ordinace s.r.o.

Velenická 147/23, 14800 Praha 4
606041841
Ordinace praktického lékaře pro dospělé Praha 4 - Kunratice. Naši praktičtí lékaři jsou vám k dispozici nejen pro pravidelné preventivní prohlídky a očkování, ale i další vyšetření. Praktický lékař pro dospělé v GM ordinaci tedy zastává rovněž například: péče o nekomplikované diabetiky vyšetření okultního krvácení měření srážlivosti krve odběry krve pro laboratorní vyšetření a další Naši praktičtí lékaři přijímají do péče pacienty všech českých zdravotních pojišťoven (VZP, VoZP, OZP, ČPZP, ZP-MVČR, Metal Aliance, Revírní bratrská, ZP - Škoda) a zajišťujeme rovněž závodn preventicní léči pro firmy (firemní lékař).  

MUDr. Youngová & spol., s.r.o.

Vítězné náměstí 829/10, 16000 Praha 6
222366166
Praktický lékař pro dospělé nejen pro oblast Praha 6 Dejvice - soukromá praxe. Jsme jedna z prvních "elektronických" ordinací praktického lékaře pro dospělé v rámci celé ČR. Do naší ordinace praktického lékaře pro dospělé je možné tedy objednávat nejen telefonicky, ale rovněž elektronicky (online na webových stránkách). Ordinační hodiny ráno i odpoledne, ve vybrané dny ordinuje praktický lékař pro dospělé i ve večerních hodinách. Náš tým - praktičí lékaři, zdravotní sestry a další kolegové MUDr. Adriana Youngová (praktický lékař pro dospělé) MUDr. Dana Konfrštová (praktický lékař pro dospělé) MUDr. Lucie Nečesánková (praktický lékař pro dospělé) MUDr. Olga Šimovičová (praktický lékař pro dospělé) MUDr. Přemysl Nový (praktický lékař pro dospělé) Bc. Žofie Priharová, DiS. Mgr. Eva Vicherová Lucie Kořínková, DiS Olga Procházková, DiS. David Dobiáš (fyzioterapie) MUDr. Zuzana Lebedová

Spánková paralýza dokáže pořádně vyděsit

I já prožívám čas od času SP.Hlavně nesmím usínat na zádech.To mě jakási síla tlačí na celé tělo, kdy se se ne...

Spánková paralýza dokáže pořádně vyděsit

nemysli na to, že to dostaneš, nemysli na nic a proste usni, ráno se probudíš a bude fajn.

Spánková paralýza dokáže pořádně vyděsit

Dobrý den jsem Josef Kupka je mi 17 let právě jsem zažil tu tak zvanou spankovou paralýzu ale ne jednou ale čt...

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru