Profesionální čistírna a prádelna oděvů, koberců a ložního prádla

Hledáte spolehlivou čistírnu pro pracovní oděvy nebo hotelové prádlo? Moderní chemická čistírna a prádelna Třinec se šetrně postará o praní i čištění všeho druhu. Firma s dvacetiletou tradicí nabízí praní, čištění a mandlování prádla nejnovějšími technologiemi. Sběrná místa jsou v Třinci a okolních městech severní Moravy. 

Chemické a mokré čištění nejmodernějšími technikami

Chemická čistírna a prádelna se specializuje převážně na mokré čištění. Nejmodernější technologie v čištění oděvů je šetrná jak k textiliím, tak i k životnímu prostředí díky absenci toxických přípravků. Mokré čištění nepoškozuje oděvy, naopak prodlužuje jejich životnost, protože zachovává barvu, pružnost i pevnost vláken. Další nabízeným způsobem ošetření pro všechny druhy oděvů je chemické čištění moderní metodou pomocí perchlorethylenu. Kožené oděvy a jejich součásti je možné kromě čištění i dobarvovat pro prodloužení životnosti. 

Kromě čištění oděvů nabízí Chemická čistírna a prádelna Třinec také poskytnutí služeb pro domovy seniorů nebo ústavy sociální péče, kde je velká spotřeba prádla. Firma se zaměřuje i na praní zdravotního, restauračního, hotelového nebo osobního prádla, které vyčistí pomocí tekutých detergentů šetrných k životnímu prostředí. Prádlo lze rovněž profesionálně vymandlovat do dvou dnů. 

Kvalitní chemie šetrná k životnímu prostředí

Kromě prádla a oděvů se firma zaměřuje i na čištění koberců. Ve dvou krocích jsou kvalitně ošetřeny koberce i s třásněmi se zárukou dlouhodobé ochrany vláken. Prachové stopy nejprve vyčistí profesionální vysavač s klepačem a následně je koberec ošetřen mokrou cestou pomocí kobercového extraktoru.

Robert Štíbr

Baranova 2, 13000 Praha 3 - Žižkov
776377737
Čistírna oděvů a kůže

PRÁDELNA MM s.r.o.

Roháčova 188/37, 13000 Praha 3
602405429
Prádelna na Praze 3 zajistí komplexní služby v oblasti praní, žehlení a mandlování. Služby prádelny jsou zaměřeny převážně na klientelu z oblasti zdravotnických a ubytovacích zařízení (nemocnice, hotely, penziony, restaurace,...), ale o praní, žehlení prádla a mandlování Praha 3 se postaráme i v případě dalších provozů či domácností.

REAL - ING spol. s r.o.

Buchovcova 1602/8, 13000 Praha 3
777627235
Provoz prádelny a čistírny oděvů.||

Jana Matysová

plukovníka Mráze 991/15, 10200 Praha 15
608022102
Poskytujeme veškeré služby čistírny, a to nejen čištění koberců, sedaček a dalšího vybavení domácnosti, ale zabýváme se také mytím interiérů automobilů a dodávek, výloh a prosklených ploch. Máme k dispozici veškeré potřebné přípravky a technologie pro antialergické čištění. Veškeré služby čistírny a čalounictví mají naši klienti nejen z Prahy a okolí k dispozici nonstop.

Dýně Hokaido – recepty: 12 skvělých receptů z dýně Hokaido, které z vás udělají mistry kuchaře!

Bábovka je super. Jen jsem do ní nedala kakao, ale rozinky a na kousky nakrájené vlašské ořechy.

Body shaming nelze podceňovat. Jak se bránit kritice týkající se tělesných proporcí?

Sladěte dámský kabát se stylovými botami a kozačkami a vytvořte dokonalý elegantní vzhled. Pokud však chcete v...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

jasně. A u toho ještě tančit a efektivita práce je nulová. Tohle ráda nemám. Mám novou profi židli, ortopedick...