Lenka Čmelová: praní a chemické čištění textilních a kožešinových výrobků, Boskovice

Potřebujete zajistit jednorázové či pravidelné praní prádla nebo čištění oděvů? Navštivte profesionální sběrnu čistírny a prádelny Lenky Čmelové v Boskovicích. Zaměřuje se na praní a chemické čištění textilních i kožešinových výrobků. Své služby poskytuje jednotlivcům i firmám. Veškeré čištění a praní prádla zajišťuje s důrazem na maximální šetrnost a rychlé vyhotovení zakázky.

Praní prádla a chemické čištění

Sběrna čistírny a prádelny Lenky Čmelové v Boskovicích se již řadu let zaměřuje na praní prádla a chemické čištění. Za dobu svého působení si vybudovala síť stálých zákazníků z řad firem i koncových klientů. Čistírna zajišťuje praní různého typu prádla s ohledem na prvotřídní výsledek. Poradí si i se silně znečištěným prádlem a oblečením. Svým zákazníkům doporučí nejlepší postup čištění. Chemické čištění provádí s využitím kvalitních přípravků, které jsou účinné a šetrné k materiálu i pokožce. Po domluvě je schopna zajistí praní prádla a čištění ve velmi krátkých lhůtách. Veškeré zakázky řeší se svými zákazníky individuálně.

Sběrna čistírny a prádelny v Boskovicích pro firmy i koncové zákazníky

Ať už potřebujete vyčistit sváteční oblek, nebo zajistit pravidelné čištění prádla, navštivte sběrnu čistírny Lenky Čmelové v Boskovicích. Firma spolupracuje s mnoha firmami z širokého okolí. Postará se o chemické čištění textilních a kožešinových výrobků pro oblast zdravotnictví, hotelnictví, wellness i sociálních služeb. Klientům z řad firem zajišťuje chemické čištění a praní prádla v pravidelných intervalech a předem smluvených objemech.

Otevírací doba sběrny

Sběrna čistírny a prádelny v Boskovicích je otevřena vždy v pondělí,  úterý a středy, a to od 8:00 do 12:00 a 13:00 do 17:00 hodin. V případě potřeby je možné se domluvit i mimo otevírací dobu. Navštivte provozovnu a domluvte si termín čištění a praní prádla podle svých potřeb a požadavků.

Robert Štíbr

Baranova 2, 13000 Praha 3 - Žižkov
776377737
Čistírna oděvů a kůže

PRÁDELNA MM s.r.o.

Roháčova 188/37, 13000 Praha 3
602405429
Prádelna na Praze 3 zajistí komplexní služby v oblasti praní, žehlení a mandlování. Služby prádelny jsou zaměřeny převážně na klientelu z oblasti zdravotnických a ubytovacích zařízení (nemocnice, hotely, penziony, restaurace,...), ale o praní, žehlení prádla a mandlování Praha 3 se postaráme i v případě dalších provozů či domácností.

REAL - ING spol. s r.o.

Buchovcova 1602/8, 13000 Praha 3
777627235
Provoz prádelny a čistírny oděvů.||

Jana Matysová

plukovníka Mráze 991/15, 10200 Praha 15
608022102
Poskytujeme veškeré služby čistírny, a to nejen čištění koberců, sedaček a dalšího vybavení domácnosti, ale zabýváme se také mytím interiérů automobilů a dodávek, výloh a prosklených ploch. Máme k dispozici veškeré potřebné přípravky a technologie pro antialergické čištění. Veškeré služby čistírny a čalounictví mají naši klienti nejen z Prahy a okolí k dispozici nonstop.

Bílá magie versus černá magie

Dobrý den můžete mě kontaktovat potřebovala bych poradit zjistit více o černé magie děkuji piš te na můj email...

Barvy aury a jejich význam

Možná jsem vídala auru i dříve, ale chvíle, kdy jsem si uvědomila, že to co vidím je aura, u mne nastala někdy...

Venkovní bouda pro kočku krok za krokem: dopřejte kočce teplý pelíšek i v zimě

chtělo by to nějakej plánek,nákres nebo něco,jinak je to k ničemu,prý krok za krokem

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/