Potraviny Anton & Kavárna u Ámose v Nové Pace

Nezávislá maloobchodní síť BALA v současné době propojuje v rámci svých sítí Bala a Gastro více než 1600 kmenových členů. Počet jednotlivých členů přitom neustále roste. Maloobchodní síť spolupracuje se svými členy formou franchisingu a zajišťuje pro ně zprostředkování obchodních podmínek i veškerou marketingovou podporu. Do této maloobchodní sítě patří také prodejna potravin ANTON v Nové Pace pod vedením Ladislava Knapa. Pokud v tomto městě hledáte prodejnu potravin, kde za výhodné ceny nakoupíte a odnesete si s sebou i drogerii a další zboží, prodejnu ANTON navštivte. Nachází se na adrese Komenského 318.

Prodejna s širokým výběrem sortimentu

Prodejna potravin ANTON , sídlící na Komenského 318 Nová Pakapatří mezi klasické obchody z řetězce BALA. Nabízí kvalitní a čerstvé potraviny. Vyberte si chutné ovoce, zeleninu, maso a masné výroby, čerstvé mléčné výrobky, ale také alkoholické i nealkoholické nápoje. Rozsáhlý sortiment potravin pak doplňuje nabídka drogistického zboží a domácích potřeb. Prodejna je otevřena v pracovní dny od 6:30 do 18:00 hod., v soboty od 7:00 do 12:00 hod. a v neděle od 7:00 do 11:00 hod.

Promoční akce BALA

Všechny prodejny, které spadají pod maloobchodní síť BALA, svým zákazníkům pravidelně přináší promoční akce a slevy, díky kterým na potravinách a dalším sortimentu ušetří. Samozřejmě mezi ně patří i prodejna ANTON v Nové Pace. O aktuálních promočních akcích se zákazníci dozvědí z letáků, který je vydávaný vždy dvakrát do měsíce. Další nadstavbou pro výhodný nákup zákazníka je mimořádná nabídka dodavatelů, kteří nabízejí vybrané výrobky pro určené období za snížené nákupní ceny. Navštivte prodejnu potravin ANTON Nová Paka a nakupujte za výhodné ceny.

Čerstvé pečivo i dárkové balíčky

Prodejna potravin v obci Nová Paka chce svým zákazníkům nabídnout ty nejlepší možné služby. Proto dodává každý den chutné čerstvé pečivo, pro které se vyplatí přijet si i z větší dálky. Čerstvé pečivo přímo z pece zahrnuje rohlíky, bagety, dalamánky, chleby a řadu dalších druhů. Nechybí samozřejmě ani sladké pečivo a dezerty. Prodejna ANTON nabízí také zhotovení dárkových balíčků na objednávku. Chcete-li potěšit své blízké hezky zpracovaným dárkovým košem, obraťte se na prodejnu v Nové Pace.

Díky maloobchodní síti BALA jsou i malé prodejny v menších obcích schopné nabídnout kvalitní produkty za přijatelné ceny. Důkazem toho je oblíbená prodejna potravin ANTON v Nové Pace, kterou vede Ladislav Knap.

Najdete nás i na facebooku

Baxant, spol. s r.o.: řeznictví pro malé i velké provozy

Štěpánská 540/7, 120 00 Praha
+420 603 898 252
Společnost BAXANT se zabývá bourárenskou činností. Poskytuje profesionální řeznické práce, kterých využívají masozávody, menší firmy i velké potravinářské řetězce. Řeznictví se sídlem v Praze 2 klade velký důraz na individuální přístup a řešení na míru. Ta jsou vhodná jak pro dlouhodobé zákazníky, tak pro ty, u kterých došlo k náhlému zvýšení poptávky, kterou nedokáží pokrýt vlastními silami.  Řeznictví s mnohaletou praxí Firma byla založena v roce 2001 panem Janem Baxantem. Již od samého počátku se společnost věnovala bourárenské činnosti. Díky spokojenosti klientů se firma rozrostla z původních 3 zaměstnanců na 90 pracovníků, kteří provádí kvalifikované řeznické práce v moderně vybavených prostorách v Praze 2. Více než 15 let zkušeností v řeznictví využívá firma jak při každodenním zpracování masa, tak při poskytování poradenských služeb a konzultací.  Kvalifikované řeznické práce BAXANT, spol. s r.o. zaměstnává řadu zkušených řezníků, kteří se stále pohybují v nejmodernějších masozávodech na zpracování masa. O kvalitě poskytovaných služeb svědčí i řada dlouhodobých kontraktů se širokým spektrem masozpracujících firem. Při využití služeb řeznictví zvýšíte výtěžnost a zbavíte se i starostí o vlastní zaměstnance. Personál je zdravotně způsobilý a proškolený v oblasti BOZP a hygieny.  Poradenská činnost Řeznictví se sídlem v Praze 2 má se zpracováním a bouráním masa velké úspěchy. Své zkušenosti a znalosti předá svým klientům v rámci poradenské činnosti. Firma nabízí poradenskou činnost v oblasti zpracování masa jatečních zvířat. Na základě svých zkušeností provede kompletní audit vaší bourárny a navrhne účinná opatření k zefektivnění výroby.

Řeznictví a uzenářství Piteľ Olšany

Olšany 70, 789 62 Olšany
+420 736 671 131
Rádi si pochutnáte na čerstvém masu a masných výrobcích či pochoutkách? Pokud kladete velký důraz na kvalitu a čerstvost, navštivte řeznictví a uzenářství Piteľ v Olšanech u Šumperka. Řeznictví vychází z mnohaleté rodinné tradice, na kterou navazuje. Zákazníkům vychází vstříc a reaguje na jejich aktuální požadavky. Kromě tradičního poctivého masného, uzenářského a pochoutkového sortimentu nabídne například předem marinované maso připravené rovnou ke grilování. Výroba a distribuce masa a uzenin Řeznictví v Olšanech nabízí svým zákazníkům co nejširší sortiment v oblasti masa, uzenin a pochoutek. Pokud se nespokojíte s masem z neznámých chovů bez bližších znalostí o způsobu zpracování, olšanský obchod si oblíbíte. Zabývá se výrobou a distribucí masa, přičemž zpracovává maso vepřové, hovězí i kuřecí. Maso je odborně naporcované, pokud si sami chcete vybrat konkrétní kousky masa, personál vám velmi rád vyjde vstříc. V řeznictví v Olšanech naleznete také pestrý výběr domácích uzenin. Nabídku tvoří klobásy, salámy, šunky, tlačenky, prejty, jitrnice, uzená masa či jiné domácí speciality. Obzvláště v letních měsících je velký zájem o předem namarinované maso, které ihned využijete ke grilování. Odpadnou vám tak starosti s vlastním marinováním a přípravou. Řeznictví vám vyjde vstříc i při zájmu o odběr většího množství masa na oslavy, rodinné i firemní akce a jiné události. V případě potřeby zajistí masna i rozvoz masa a uzenin. Poctivé řeznictví s mnohaletou tradicí Řeznictví a uzenářství Piteľ navazuje na mnohaletou rodinnou tradici se zpracováním masa a s řeznickým řemeslem obecně. Získalo si renomé nejen v Olšanech, ale i přilehlém okolí. Lidé si místo s kvalitními potravinami za příznivou cenu vždy najdou a olšanské řeznictví je toho důkazem. O kvalitě masných výrobků i masa se přijďte sami přesvědčit. Řeznictví v Olšanech – otevírací doba Pokud si budete chtít nakoupit čerstvé maso nebo uzeniny v řeznictví v Olšanech, prodejna je vám k dispozici vždy od úterý do soboty. Provoz masny je od úterý do pátku od 8:00 do 17:00 hodin, v soboty pak od 8:00 do 10:00. Maso si tak nakoupíte na sváteční nedělní tabuli klidně i v sobotu dopoledne.

Pekárna Ipema, s.r.o.: kvalitní pečivo s tradiční výrobou

Masná 130, 382 41 Kaplice
+420 380 312 650
Pečivo, které má nejen skvělou chuť, ale také kvalitu. To je základním mottem pekárny Ipema, s.r.o. Pro své ruční zpracování, domácí kvásek a přírodní suroviny bez chemie si dokonce vysloužila řadu ocenění. Pekárna používá výhradně české obiloviny a do pečiva nedává žádné umělé látky. Část z produktů je dokonce v Bio kvalitě. Právě původ surovin, tradiční postupy a ruční výroba dělají z této pekárny jedinečné místo, kde jde špičková kvalita ruku v ruce s důrazem na zdravé stravování. Pekárna s domácím kváskem Výborné pečivo začíná u kvalitních surovin. Ty pekárna Ipema vybírá obzvlášť pečlivě. Kvásek, který je pro výrobu kvasového pečiva nezbytný, si sama vyrábí z žitné mouky a vody. Čerstvost mouky zajišťuje pekárna tím, že si jí sama mele. Právě kvásek dává pečivu onu příjemnou vůni. Kvalita surovin zajišťuje pečivu delší čerstvost a řadí je mezi zdravou stravu. Pro výrobu toho nejlepšího pečiva je nutný i čas, některá těsta zde dozrávají až dva dny. Za výrobou pečiva tak stojí kus tvrdé práce. Na tradiční ruční výrobu se může podívat každý zájemce, pekárna sdílí i videa ze zákulisí. Speciální pečivo, výrobky cukrárny i Bio produkty Kromě žitného chleba jsou v nabídce speciality, jako je dýňový chleba, mrkvový chlebíček nebo ořechový bochník. Najdete zde také klasické pečivo, jako jsou bagety, housky a rohlíky. Zvláštností pekárny Ipema jsou zelňáky. Milovníci sladkého ocení širokou nabídku cukrárenských výrobků. Peče několik druhů dortů, kromě oblíbeného tiramisu i dort kubánský nebo stracciatela. Nabízí čajové pečivo, cukroví i sušenky. Důležité jsou i bio výrobky. Najdete zde hned čtyři druhy bio chleba a několik druhů bio baleného pečiva. Produkty si v pekárně koupíte od pondělí do pátku od šesti hodin ráno do pěti hodin večer. V sobotu pak od sedmi hodin ráno do jedenácti hodin dopoledne. Pečivo pekárna také distribuuje po Jihočeském kraji.  Kaplice: domov pekárny, co podporuje místní dodavatele Pekárna Ipema si zakládá na používání regionálních surovin a snaží se co nejvíce podporovat místní dodavatele. Odebírá suroviny také z místních ekologických farem. Na svém domově, Kaplicích, které se nachází v Jihočeském kraji, jí totiž záleží. Proto dává také důraz na postupy šetrné k životnímu prostředí. 

HEST Stanislava Kufnerová: výroba knedlíků, Jaroměř

Na Kameni 22, 551 01 Jaroměř
+420 490 520 557
Společnost HEST Stanislavy Kufnerové se specializuje na výrobu houskových a bramborových knedlíků. Dále vyrábí halušky, taštičky nebo sladké pokrmy. Firma sídlí v Jaroměři a zajišťuje maloobchodní i velkoobchodní prodej. Své výrobky dodává do mnoha měst v Královehradeckém kraji, například  do Náchoda, Dvora Králové nad Labem, Nového Města nad Metují, Červeného Kostelce a dalších měst. Výroba knedlíků Jaroměř Specializací firmy HEST je výroba knedlíků v Jaroměři. Připravuje klasické bramborové nebo houskové knedlíky, ale také špekové, vícezrnné či ovocné. Houskové knedlíky a další výrobky dodává do velkých stravovacích zařízení, ale prodává je i k přímé spotřebě. Knedlíky z Jaroměře se připravují podle ověřené receptury, vždy jsou čerstvé a z kvalitních surovin. Díky tomu si získaly oblibu mezi strávníky v celém Královehradeckém kraji. Zákazníci se ke knedlíkům z Jaroměře rádi vrací a doporučují je svým známým. Vyzkoušejte tradiční houskový knedlík i vy nebo ochutnejte jednu z mnoha místních specialit. Rolády, taštičky, halušky i šišky z mákem Houskové, bramborové, sladké i masové knedlíky jsou jen jedny z mnoha vyráběných produktů firmy HEST. Společnost se specializuje na přípravu jídel, které jsou určeny k následné bleskové tepelné úpravě. Výrobky jsou vždy čerstvé a poctivé, jejich příprava vám zabere jen chvilku. To ocení jak kuchaři v jídelnách, tak strávníci v domácnostech.  Ochutnejte halušky, bramborovou roládu se špenátem, bramborové taštičky nebo šišky s mákem. Firma vyrábí i vlastní speciality – Jaroměřský štrúdl s jablky, kuličky s posypem nebo Jaroměřské buchtičky.

Opice kapucín (Malpa kapucínská) je hravý a netradiční mazlíček

Prosím, kde jste našla opicku? Díky za info

Mřenka nádherná: Chov rybiček raději pro zkušenější chovatele!

Nádherná ryba. Mám v šestiovce osm kousků a parádní pohled.

Třinácté znamení Hadonoš: Jste narození v jiném znamení zvěrokruhu?

Kabala se neustále snaží o nějaké fígle, tak proč je únor kratší když za rok máme buď 13 úplňků a nebo novolun...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/