doctor-3464761_1920

 

Poliklinika a lékárna Stříbrníky je soukromé zařízení v Ústí nad Labem, které poskytuje komplexní ambulantní zdravotní služby. Poliklinika Stříbrníky zajišťuje odbornou lékařskou péči pro pacienta z mnoha lékařských specializací na špičkové úrovni, a to pod jednou střechou s návazností na úhradu péče zdravotními pojišťovnami.

Poliklinika a lékárna Stříbrníky: soukromé zařízení v Ústí nad Labem

Hledáte v Ústí nad Labem moderní zdravotnické zařízení, které svým pacientům poskytuje profesionální lékařskou péči? Pak navštivte polikliniku Stříbrníky, která je soukromým zdravotnickým zařízením s mnohaletou tradicí. V prostorách polikliniky sídlí řada specializovaných lékařů, kteří poskytují lékařskou péči na vysoké úrovni. Poliklinika Stříbrníky v Ústí nad Labem provozuje i vlastní lékárnu s širokým sortimentem lékárenského zboží. Pod jednou střechou tak najdete veškeré lékařské a zdravotnické služby, a to s návazností na úhradu péče zdravotními pojišťovnami.

Specializovaná lékařská pracoviště v poliklinice Stříbrníky

V prostorách soukromé polikliniky Stříbrníky sídlí řada profesionálních úzce specializovaných lékařů, kteří vám pomohou při prevenci i řešení konkrétních zdravotních problémů. Nachází se zde například ordinace praktického lékaře pro dospělé, která úzce spolupracuje s dalšími specialisty, na které vás v případě potřeby odkáže.

V poliklinice v Ústí nad Labem se dále nachází diabetologická ambulance, která provádí dispenzarizaci, edukaci a kontrolu pacientů s onemocněním cukrovky. Součástí poskytovaných služeb diabetologické ordinace jsou i speciální krevní testy a další vyšetření. V poliklinice Stříbrníky dále sídlí gynekologicko-porodnická ambulance, která se zaměřuje na prevenci a léčbu gynekologických onemocnění. Provádí také prenatální péči pro těhotné a řeší i klimakterické potíže a s tím související léčbu.

Dalším specializovaným pracovištěm je moderní psychiatrická ambulance pro dospělé. Ta nabízí komplexní ambulantní psychiatrickou péči, diagnostiku a léčku úzkostných a depresivních poruch, duševních poruch ve stáří, poruch nálady, neurotických poruch a mnoha dalších duševních onemocnění. V budově je umístěna také špičková klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie MEDICOM Clinic.

Provoz vlastní lékárny Stříbrníky

Přímo v prostorách polikliniky Stříbrníky se nachází vlastní lékárna, která svým klientům nabízí široký sortiment léků i volně prodejných přípravků. Zákazníkům se bude věnovat kvalifikovaný personál, který je připraven poradit a poskytnou odborné poradenské služby a konzultace.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte