V nejtěžších chvílích života, kdy ztratíme milovanou osobu, potřebujeme nejen podporu svých blízkých, ale také pomoc s vyřizováním a organizací posledního rozloučení. Pohřební služba Zdeňky Husákové v Hradci Králové si zakládá na empatickém přístupu k pozůstalým, které provází po celou dobu zajišťování potřebných formalit a plánování důstojného pohřbu

Pohřeb v obřadní síni, v kostele a další varianty

Pohřební služba Hradec Králové staví na slušném jednání a na plnění přání pozůstalých. Stará se o zajištění pohřbu v obřadní síni či v kostele dle preferencí pozůstalých. Zajistí vše s obřadem spojené, od kněze a řečníka přes květinovou výzdobu až po hudbu.

V závislosti na požadavcích zesnulých zajistí zpopelnění v krematoriu či uložení těla do hrobu. Pohřebnictví Hradec Králové zařídí i jiné varianty posledního rozloučení, např. levné zpopelnění bez obřadu, rozloučení z domu smutku, kaple či hřbitova. Pohřebnictví má díky mnohaletému působení v oboru kontakty na profesionály z různých oborů a je schopné zajistit i nadstandardní a neobvyklá přání pozůstalých či zesnulého.

Zajištění posledního rozloučení bez starostí

Odchod blízké osoby je pro nejbližší vždy náročnou chvílí. Pohřební služba Hradec Králové se stará o to, aby z hlediska organizace a zajišťování byli pozůstalí co nejméně zatížení. Při zadání objednávky si zvolí veškeré požadované služby, které zahrnují např. tisk parte na počkání, potisk smutečních stuh, výběr květinové výzdoby, hudby či celkový charakter posledního rozloučení. V případě potřeby zajišťuje pohřební služba převoz zesnulých po celé republice i ze zahraničí.

Pohřebnictví se postará také o veškeré administrativní úkony, které je třeba v případě úmrtí osoby zařídit. Zajistí úmrtí list, výzvu od notáře či vrátí kartičku pojišťovny. Pozůstalým podá pomocnou ruku a předá veškeré rady a doporučení, spojené s odchodem blízké osoby.