header ú

Pohřební ústav JUDr. Raabová, Blansko

Pohřební ústav JUDr. Raabová zajišťuje komplexní pohřební a hřbitovní služby v okrese Blansko od roku 1991. Díky profesionálnímu přístupu, kvalifikovanému personálu a příznivým cenám se jedná o jednu z předních pohřebních služeb v Blansku a okolí.

Zajistěte svým blízkým důstojné rozloučení

Díky kompletní nabídce pohřebních a hřbitovních služeb můžete ve spolupráci s Pohřebním ústavem JUDr. Raabová připravit důstojné poslední rozloučení s vašimi zesnulými blízkými. Zkušený personál pohřební služby se postará o kompletní přípravu smutečního obřadu, a to včetně zajištění hudebního doprovodu, tisku smutečních oznámení či zhotovení pomníků a uren. Vybírat můžete i ze široké nabídky rakví a příkrovů.

Součástí Pohřebního ústavu JUDr. Raabová je také prodejna květin. V sortimentu naleznete pestrý výběr smuteční květinové výzdoby včetně pohřebních věnců a kytic, které se vážou i se stuhami přímo v tamní vazárně.

Smuteční obřad lze na přání pozůstalých uspořádat v obřadních síních i kostelech. Chtěli byste během obřadu pronést smuteční řeč? Zaměstnanci pohřebního ústavu pro vás v případě zájmu zajistí smutečního řečníka nebo kněze.

Co potřebujete k vyřízení pohřbu?

Při zařizování pohřbu po vás bude personál pohřebního ústavu požadovat předložení vašeho občanského průkazu. Dále byste neměli zapomenout na rodný a oddací list zesnulého (pokud jsou k dispozici) a oblečení, které bude mít zesnulý na sobě během smutečního obřadu. Se všemi náležitostmi pohřbu vám ochotně poradí pracovními pohřební služby.

Pobočky pohřebního ústavu najdete v Letovicích, Boskovicích i Jevíčku

Vedení pohřebního ústavu se nachází v Blansku vedle městského hřbitova v ulici Dvorská. Součástí této provozovny je také smuteční síň a prodejna květin. Všechny náležitosti spojené s přípravou smutečního obřadu je tak možné prakticky vyřídit na jediném místě. Pohřební ústav JUDr. Magdaleny Raabové má však také pobočky v několika dalších městech. V okrese Blansko naleznete hned dvě pobočky, jednu na Masarykově náměstí v Boskovicích, druhou v Letovicích v ulici Českobratrská. Třetí pobočka se nachází v Pardubickém kraji, konkrétně v Jevíčku.


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte