Pohřební služba Vincenc Nohel poskytuje komplexní služby spojené s úmrtím blízké osoby. Spolehlivá, diskrétní a zkušená společnost zařídí vše potřebné za vás. Snaží se pozůstalým co nejvíce ulehčit v tomto těžkém období. Zajištěn bude nejen převoz zesnulého, ale také pohřeb do země, kremace, vyřízení parte či smuteční květinové dary.

Pohřební služba nabízí komplexní služby při úmrtí

Pohřební služba je tu pro vás v těch nejtěžších chvílích vašeho života, kdy jste přišli o někoho blízkého. Pokud nejste schopni se o pohřeb postarat sami, bude vše zařízeno za vás tak, abyste se vy mohli věnovat své rodině a společně se přenést přes smutek, který vás zasáhl.

Pohřební služba pro vás zajistí:

  • pohřeb s uložením do hrobu
  • kremaci s nebo bez obřadu
  • převoz zesnulého
  • vyřízení parte
  • přípravu smutečních květin

V nabídce je také poradenství ve všech otázkách, které se týkají posledního rozloučení s vašimi blízkými. Jen tak může proběhnout důstojně a podle vašich představ a přání.

Pohřební služba Nohel

Pohřební služba nabízí velmi široký rozsah služeb, díky čemuž je umožněno každému, aby způsob provedení posledního rozloučení odpovídal představám. Proto jsou v nabídce služby ve velkém finančním rozsahu, a to od pohřbů, které zahrnují náklady v řádu desítek tisíc korun po pohřby, které jsou méně finančně náročné a může si je tak dovolit každý.

Pohřební služba Nohel dokáže uspokojit přání i těch nejnáročnějších klientů. Jedinou snahou je, aby poslední rozloučení proběhlo důstojně a ke spokojenosti pozůstalých.

Pohřební služba Vyškov a Brno

Veškeré pohřební služby jsou nabízené v Brně i Vyškově. Svoz a převoz zesnulých je zajištěn na území celé České republiky. Důstojná péče o zesnulé je po celou dobu samozřejmostí. Garantovány jsou vždy profesionální služby a etický přístup všech zaměstnanců.