os_brnenska_31_7_2015_5

Důstojné poslední rozloučení s blízkými

Pohřební služba Pavel Makový ve městě Prostějov nabízí kompletní služby v oboru pohřebnictví. Firma vám zajistí důstojné rozloučení s vašimi blízkými přesně tak, jak si budete přát. Všechny náležitosti vyřídí za vás, abyste mohli trávit těžké chvíle se svou rodinou. Důraz je kladen na osobní a lidský přístup.

Pavel Makový - pohřební služba Prostějov

Pohřební služba Prostějov nabízí svým zákazníkům pomoc v těch nejtěžších chvílích života a je schopna zajistit vše okolo pohřbu vašeho milovaného, od převozu zesnulého z domu, až po tisk smutečního oznámení. Důraz je vždy kladen na lidský přístup, aby se mohli pozůstalí důstojně a podle svého přání naposledy rozloučit s milovanou osobou.

Pohřební služba Prostějov má dlouholetou tradici

Pohřební služba funguje v Prostějově již od roku 1998. Díky dlouholeté tradici a praxi dokáže reagovat na přání zákazníků a připraví pohřeb vždy podle jejich přání. Zaměstnanci se stanou vašimi rádci a pomocníky v nejtěžších chvílích a profesionálně i diskrétně vám pomohou při chystání celého pohřbu. Vy se tak budete moci bez stresu rozloučit a nebudete se muset zatěžovat formalitami.

Pohřební služby:

  • Převoz zesnulého
  • Sjednání smutečního obřadu
  • Objednání smuteční síně dle Vašeho výběru
  • Uložení urny do urnového pomníku
  • Objednání hrobu/hrobky, náhrobní desky
  • Fotografie a video ze smutečního obřadu

Všechny uvedené služby lze sjednat s ohledem na Vaše finanční možnosti.

Pokud si budou pozůstalí přát, zajištěn bude i smuteční řečník, dostanete radu o právním zastoupení ve věci vyřízení pozůstalosti nebo vám budou poskytnuty informace o vdovském či sirotčím důchodu.

Spolehlivost, pečlivost, diskrétnost jsou samozřejmostí, díky které si budete moci v tak těžké chvíli jako je ztráta blízkého alespoň trochu odpočinout a trávit co nejvíce času s blízkými.


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte