O důstojný pohřeb se postará pohřební služba PAX, spol. s r.o. Dobře zde vědí, že odchod blízké osoby je jednou z nejtěžších životních událostí. Proto nabízí služby, které vždy vyjdou vstříc přání pozůstalých. Pohřební služba působí v několika pobočkách v Praze, Roudnici nad Labem a jejich blízkém okolí. Setkáte se zde s lidským, citlivým a empatickým osobním přístupem.

Praha i Roudnice nad Labem mají svůj pohřební sortiment

Aby byl pohřeb takový, jaký si pozůstalí přejí, nabízí pohřební služba opravdu široký sortiment rakví, květinových darů, uren, parte i hudby. Vybrat si můžete i ekologické urny z rozložitelného materiálu, které obsahují semeno stromu. Urnu s popelem zesnulého uložíte do hlíny na své zahradě a na jejím místě brzy vyroste strom jako připomínka života vašeho blízkého. Jedinečnými produkty jsou památeční sklo, diamanty a šperky. K jejich výrobě se používá i část popela zesnulého. Nabízí také šperky s otisky prstů. Vzpomínka na nejbližšího vás tak bude provázet napořád.

Pohřební služba nabízí nadstandard pro každého

Pohřební služba se snaží svým klientům těžké chvíle co nejvíce ulehčit. Proto v Praze nabízí také službu sjednání pohřbu přímo u vás doma. Při smutečním rozloučení v Ústřední obřadní síni Olšany v Praze je možné promítání videí a fotek během pohřbu. Pozůstalým je pohřební služba k dispozici neustále. Má vlastní telefonní linku, na které firmu mohou klienti kontaktovat nonstop. Za pohřební službou stojí více než 26 let zkušeností. Působí již od roku 1992.

Plánování pohřbů od začátku až do konce

PAX, spol. s r.o. si vezme na starosti jak zajištění pohřbů, tak převoz zesnulých a jejich zpopelnění. Postarají se za vás o veškeré náležitosti spojené s úmrtím blízkých. Vypraví pohřeb přesně podle přání pozůstalých s veškerou důstojností jak bez obřadu, tak i smuteční rozloučení s obřadem, následnou kremaci či uložení do hrobu. Pohřeb s obřadem zahrnuje rozloučení v širším anebo užším kruhu. Rozloučení může být v kostele, obřadní síni i kapli. Záleží na vašem přání. Po rozloučení následuje zpopelnění anebo pohřeb do země.