089

Komplexní pohřební služby

Stejně jako narození, i smrt je přirozenou součástí života. Soukromá pohřební služba Pieta Trejbal s.r.o. vám pomůže připravit důstojné rozloučení s vašimi blízkými. Základem je především citlivý a chápající přístup a snaha vyhovět všem vašim požadavkům. Pohřební služba sídlí v Pardubicích, její pobočku však naleznete také v Přelouči.

Pieta Trejbal s.r.o.: soukromá pohřební služba Pardubice a Přelouč

Mezi pohřební služby Piety Trejbal patří například převozy zesnulých v rámci České republiky i zahraničí. Zaměstnanci pohřební služby mohou na přání zajistit řečníka na smuteční obřady i pohřby, dopravu smutečních hostů i květinové výzdoby či kamenické práce. Hned při sjednávání posledního rozloučení obdržíte smuteční oznámení a vyřídit zde můžete také úmrtní list.

Rozloučit se můžete různými způsoby

Preferujete rozloučení v soukromí? V takovém případě můžete zvolit zpopelnění bez provedení smutečního obřadu. Pokud se naopak rozhodnete smuteční obřad uspořádat, na výběr máte ze tří obřadních síní v Pardubicích. Obřad se může konat také v Choltickém parku, kde pohřební služba na přání pozůstalých zajistí řečníka i reprodukovanou hudbu. Dalším způsobem rozloučení je pohřeb do země, který lze uskutečnit v kostelech, kaplích i přímo nad hrobem či hrobkou. Pohřební služba nabízí i rozptyl popela zesnulého na kterékoliv rozptylové loučce.

Poslední rozloučení v obřadní síni Pieta

Obřadní síň Pieta se nachází na hlavní pobočce pohřební služby v Pardubicích. Součástí obřadní síně je katafalk a vkusná květinová výzdoba. Místnost je vybavena reproduktory, takže můžete zemřelého na poslední cestě doprovodit hudbou z hudební knihovny nebo podle vašeho výběru. V obřadní síni je možné promítat fotoprezentaci či video. Po dohodě lze smuteční obřad přenášet online prostřednictvím webového prohlížeče, aby se ho mohli zúčastnit například pozůstalí ze zahraničí nebo ti, kteří z různých důvodů nemohou dorazit osobně.

Pieta Logo newPohřební služba Pardubice a Přelouč

Non-stop linka
+420 731 441 713


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte