panoramaminicbb

Pomoc v nejtěžších chvílích 

Maurenc - pohřební služba pro Kaplice a okolí poskytuje komplexní služby v oboru pohřebnictví. Profesionálně a s citlivým přístupem vám pomůže se všemi záležitostmi spjatými s úmrtím blízké osoby, abyste se v těžkých chvílích nemuseli zabývat formalitami. 

Andrea Novotná Maurencová: Pohřební služba Kaplice a okolí

Maurenec - pohřební služba sídlící v Kaplicích nabízí pomoc v těžkých chvílích života všem, kteří přišli o někoho ze svých blízkých. Společnost zařídí vše okolo pohřbu, od převozu zesnulého, přes zajištění posledního rozloučení, až po vyřízení formalit. Velký důraz je kladený na to, aby se každý mohl důstojně a podle svého přání rozloučit se svými milovanými.

Pohřební služba Kaplice - komplexní pomoc v těžkých chvílích

I když nikdo neodkáže zmírnit bolest z odchodu blízkého člověka, přesto vám může někdo pomoci připravit pohřeb vašeho milovaného citlivě, lidsky a na vysoké profesionální úrovni. Obrátit se můžete na pohřební službu Maurenec, která poskytuje komplexní služby v pohřebnictví.

  • Převozy zesnulých po celé České republice i ze zahraničí
  • Uspořádání smutečního obřadu
  • Kremace či pohřbení do hrobů a hrobek
  • Uložení urny nebo rozptyl
  • Smuteční hudba – varhany, dechová hudba a CD
  • Vytištění smutečního oznámení
  • Kamenické práce

Široká nabídka služeb umožňuje každému, aby způsob provedení posledního rozloučení odpovídal osobním představám a přáním. Pohřební služba tak pro vás zajistí jakoukoli formu pohřbu. 

Veškeré potřebné informace o nutných dokladech se dozvíte hned na první schůzce, kde můžete rovnou celý pohřeb sjednat a dále už se nezatěžovat zařizováním. 


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte