Fotolia_56407776_Ma

Pohřební služba zajistí vše za vás

Pohřební služba Jan Sadový se postará o kompletní servis spojený s úmrtím blízké osoby a vyřízením formalit. Firma s dlouholetými zkušenostmi zajistí vše potřebné k sjednání a zařízení pohřbu, převozu zesnulých nebo vyřízení pohřebného. Pohřební služba je k dispozici vždy telefonicky nebo na pobočkách v Jablunkově, Bystřici nad Olší a Hnojníku.

Jan Sadový: Pohřební služba Jablunkov

Ztráta milované osoby je pro každého psychicky náročná a na řešení formalit spojených s pohřbem nejsou myšlenky. Všechny činnosti spojené se zajištěním pohřbu vám pomůže zařídit Pohřební služba Jana Sadového z Jablunkova. Severomoravská firma se již více než 30 let stará o důstojná rozloučení se zesnulými. Pohřebnictví zařídí poslední rozloučení v kostele nebo obřadní síni podle preferencí klientů. 

Kompletní zajištění posledního rozloučení podle Vašeho přání

Pohřebnictví se postará o kompletní zařízení pohřbu. Schůzku si můžete domluvit telefonicky nebo osobně, všechny formality budou následně vyřízeny za vás. Při náhlé ztrátě blízkého je služba k dispozici 24 hodin denně. Pro zařízení všech náležitostí je potřeba občanský průkaz a fotografie na parte. V případě potřeby zajišťuje pohřební služba převoz zesnulých po celé republice i ze zahraničí

Pohřební služba zprostředkuje církevní zástupce, uložení zesnulých do doby pohřbu či kremaci. Pohřebnictví vychází vstříc přáním zákazníků. Nabízí velký výběr rakví, výrobu pohřebních věnců i celé květinové výzdoby. Součástí poskytovaných služeb je zajištění všech pohřebních i kremačních záležitostí podle přání pozůstalých jako je hudba, smuteční zpěvy, pomník, keramické fotografie a další dekorace. 

Vyřízení veškeré administrativy před i po pohřbu

Podle požadavků se pohřebnictví postará o veškerou organizaci, aby pozůstalí byli co nejméně zatíženi. Součástí poskytovaných služeb je tvorba a tisk parte v češtině i cizích jazycích. Pohřební služba z Jablunkova ctí i historické tradice. Na přání zajistí do smutečního průvodu koňské spřežení. 

Pobočky pohřební služby v Jablunkově, Bystřici nad Olší a Hnojníku

Jan Sadový se postará o veškerou administrativu, kterou je potřeba vyřídit. Po pohřbu pomůže pozůstalým zajistit žádost o pohřebné, vdovský či vdovecký důchod nebo pozůstalost, k níž je nutná výzva od notáře, úmrtní list a účty od pohřbu. Poslední rozloučení lze objednat telefonicky nebo sjednat přímo na pobočkách v městech Jablunkov, Bystřice nad Olší a obci Hnojník.

budovaPohřební služba Jablunkov, Bystřice nad Olší a Hnojník

Mimo pracovní dobu je možno pohřeb sjednat kdykoliv
po předchozí telefonické domluvě na těchto číslech:

+420 558 358 514
+420 558 341 615


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte