Zlatovánek, s.r.o.: autobusová doprava, Polička

Organizujete firemní zájezd, chystáte se na výlet s partou přátel nebo byste chtěli vyrazit na velkou rodinnou dovolenou? Problém s dopravou vám pomůže vyřešit autobusová doprava Zlatovánek se sídlem v městě Polička. Firma s více než pětadvacetiletou tradicí zajišťuje nejen zájezdovou dopravu, ale také městskou a meziměstskou dopravu na Svitavsku a v dalších regionech České republiky i mezinárodní linkovou dopravu.

Autobusem na zájezd v Česku i do zahraničí

Přemýšlíte nad výletem ve větším počtu lidí? Ať už chcete objevovat kouzla naší vlasti nebo se chcete podívat za hranice České republiky, autobusová doprava Zlatovánek Polička se zabývá provozováním jak vnitrostátní, tak i mezinárodní dopravy. Zájezdy si můžete objednat podle vašeho individuálního přání pro firmy i kolektiv. Firma pro vás zajistí sportovní zájezdy, školní výlety i tematické zájezdy „na míru“.  Autobusová doprava Zlatovánek spolupracuje i s cestovními kancelářemi a bude skvělým partnerem na vašich cestách.

Autobusová doprava pro menší i velké skupiny

Firma Zlatovánek Polička má kvalitní moderní vozový park, který se stále rozšiřuje. Nemusí vás trápit počet účastníků zájezdu, firma vyhoví potřebám větších i menších skupin. Zájemci si zde můžou vybírat z dopravy dálkovými autobusy, mikrobusy i minibusy, které jsou moderně vybavené a cestování s nimi je pro zákazníky maximálně pohodlné, příjemné a bezpečné. Spokojenost klientům zaručí individuální přístup firmy a zkušení řidiči s mnohaletou praxí.

Zájezdová doprava

Cestovní agentura Lenka Sedláková Jablonec nad Nisou

Emilie Floriánové 2/810, 466 01 Jablonec nad Nisou
+420 775 391 493
Chystáte se na letní rodinnou dovolenou, poznávací eurovíkend nebo adrenalinový výlet s přáteli? Chcete vše zařídit rychle, v klidu a bez rizika? Nechte to na odbornících, kteří s plánováním zážitků a pobytů všeho druhu mají letité zkušenosti. Cestovní kancelář Lenka Sedláková vám zprostředkuje dovolenou, na kterou budete ještě dlouho a radostí vzpomínat. Cestovní agentura v Jablonci nad Nisou Cestovní agentura Lenka Sedláková již za dobu své existence zprostředkovala stovky zájezdů. Zastupuje 25 cestovních kanceláří všeho druhu a nabízí proto širokou nabídku nájezdů od jednodenních až po dlouhé poznávací zájezdy. Zařídí pro vás: jednodenní výlety eurovíkendy (krátké zájezdy po Evropě) poznávací zájezdy exotická dovolená lyžařské zájezdy lázeňské a wellness pobyty dobrodružné plavby rodinné dovolené (zahraniční zájezdy v horách, ve městech i u moře) prodej letenek Cestovní kancelář Jablonec nad Nisou vychází klientům vstříc Cestovní agentura Lenka Sedláková Jablonec nad Nisou zařizuje dovolené či letenky pro jednotlivce, rodiny, kolektivy přátel i firmy. Ke každému se zde přistupuje individuálně a zákazníkům jsou vždy nabídnuty optimální služby a doporučeny ty nejideálnější zájezdy vzhledem k jejich požadavkům. Každý zákazník je jiný, někdo upřednostňuje dobrodružství, někdo sportovní vyžití, někdo zase příjemný relax na pláži. Cestovní agentura Lenka Sedláková zajistí každému dovolenou přesně podle jeho gusta a možností. Proč zvolit cestovní agenturu Lenka Sedláková? Cestovní agentura Lenka Sedláková sídlí v Jablonci nad Nisou a zprostředkovává zájezdy všeho druhu pro každého. Výhodou je nejen příjemný a osobní přístup, ale i přijatelné ceny. Užijte si opravdu nezapomenutelné zážitky bez starostí a zbytečného stresu!

Autobusová doprava Adámkovi

Šumice 81, 671 75 Šumice
Potřebujete zajistit autobusovou dopravu pro soukromou akci, firemní akci, dovolenou, zájezd či školní výlet? Autodoprava Adámek se sídlem v Šumicích v okrese Znojmo se od roku 2009 zabývá zajištěním vnitrostátní a mezinárodní nepravidelné autobusové dopravy. Společnost je držitelem licencí pro všechny typy autobusové přepravy.  Pro cestovní kanceláře, školy i soukromé osoby Nezáleží na tom, potřebujete-li zajistit autobusovou dopravu pro školní výlet, zájezd cestovní kanceláře nebo soukromou či firemní akci. Autodoprava Adámek zajišťuje autobusovou dopravu pro všechny typy subjektů a dlouhodobě spolupracuje i s cestovními kancelářemi. Pro ty je v případě dlouhodobé spolupráce schopna nabídnout výhodné smluvní ceny.  Vozový park V současné době firma disponuje autobusy RENAULT a KAROSA a minibusem MERCEDES 815 D. Díky tomu je schopna zajistit vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravu jak pro větší počet osob, tak pro menší skupiny. Autobus KAROSA disponuje kapacitou pro 50 cestujících a řidiče, minibus MERCEDES pak 20 místy pro cestující a místem pro řidiče. Autobusy udržují v perfektním stavu, aby byla zajištěna maximální spolehlivost a bezpečnost. Všechna sedadla jsou vybavena bezpečnostními pásy a autobusy i minibus disponují klimatizací, kávovarem, ledničkou, monitory, polohovatelnými sedadly či opěrkami.  Profesionální řidiči se postarají o bezpečnou jízdu Autobusová doprava Adámek s působností především v okrese Znojmo zaměstnává zkušené řidiče autobusů s mnohaletou praxí. Při zajištění vnitrostátní i mezinárodní autobusové dopravy je kladen velký důraz na spokojenost a pohodlí cestujících. Profesionální řidiči, kteří pravidelně procházejí lékařskými prohlídkami a školeními, se postarají o bezproblémovou cestu a dopraví vás až do cílové destinace. 

Cestovní kancelář CK MÁJ spol. s r.o

Česká 150/44, 370 01 České Budějovice
CK MÁJ spol. s r.o. je ryze česká cestovní kancelář, která se zaměřuje na pořádání zájezdů po celé Evropě, a to nejen s bezpečnou autobusovou dopravou. V nabídce jsou pobyty u moře (letecky, autobusem, vlastní dopravou), poznávací zájezdy, víkendové zájezdy i jednodenní výlety, lázeňské pobyty v termíních lázních Maďarska, Slovenska, Slovinska, Německa, Rakouska aj. Od října do května se můžete každou sobotu ohřát v léčivé vodě termálních lázní Bad Füssing v Německu. Do různých destinací můžete cestovat v zimě i v létě. Kancelář organizuje i lyžařské zájezdy, cykloturistiku nebo výlety pro školy a školky. Vnitrostátní autobusová doprava: po krásách Česka S cestovní kanceláří MÁJ máte možnost prozkoumat nádherná místa v Česku, aniž byste museli opustit hranice našeho státu. Vnitrostátní autobusová doprava vás zaveze pohodlně a bezpečně na výlety a pobyty do Jeseníků, na Ještěd, Adršpašsko, Moravský kras, Prachovské skály i např. na prohlídku zlínského zámku, zámku Kuks, Veltrusy, nebo hradů Karlštejn, Křivoklát, Hazmburg, Kozel, Houska. Nemusíte si lámat hlavu s tím, jak se na výlety a pobyty dopravit, protože dopravu zajišťuje CK MÁJ prostřednictvím vnitrostátní autobusové dopravy. K dispozici jsou autobusy pro 59, 55, 53, 49, 27 nebo dokonce jen 8 osob. Odjezdy jsou většinou v ranních hodinách z Českých Budějovic. Autobus vás zaveze i na relaxační den do Pasohlávek na Moravě nebo Aquapalace v Praze, kde si můžete užít den plný koupání a zábavy. Mezinárodní autobusová doprava – na dovolenou bezpečně a pohodlně Především v létě si můžete užít zájezdy po téměř celé Evropě. Na výběr je mezi krátkými i delšími poznávacími výlety například po přírodních krásách Chorvatska, Rakouska, Černé Hory i Švýcarska. V nabídce je také třináctidenní výlet na norské Lofoty nebo cestování po Anglii. Pokud ale toužíte spíše po poklidných dnech u moře na pláži, CK MÁJ má pro vás na výběr země jako Řecko, Španělsko, Itálie a Chorvatsko. Na všechny destinace vás odveze moderní mezinárodní autobusová doprava. K dispozici je také na výběr mezi mnohými maďarskými terminálními lázněmi.  CK MÁJ se snaží vždy uspokojit přání svých klientů, proto zajišťuje i výlety přímo na míru, a to pro školy, školky i kolektivy. Hlavním cílem je naplnit vaše představy o krásně a pohodově strávené dovolené podle vašich představ. Lázeňské pobyty Maďarsko

JV TRANSIT s.r.o. – autobusová přeprava

náměstí Svobody 1103, 565 01 Choceň
Společnost JV TRANSIT s.r.o. se sídlem v Chocni poskytuje služby v oblasti přepravy osob. Disponuje minibusy, mikrobusy i klasickými autobusy, proto dokáže za přiměřenou cenou připravit požadovaný počet osob. Společnost provozuje vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravu. Svou službu zajišťuje koncovým klientům, firmám, spolkům, školám a dalším subjektům. Přeprava osob minibusy, mikrobusy i autobusy Potřebujete přepravit určitý počet osob na dané místo? Ať už se bude jednat několikakilometrovou cestu nebo zájezd k moři, společnost JV TRANSIT s.r.o. se o to postará. Disponuje mikrobusy, minibusy i autobusy a je schopna zajistit přepravu od 7 do 45 osob. Dále je vybavena dvěma přívěsy, jeden je určen pro přepravu libovolných zavazadel a nákladu, druhý je zkonstruován za účelem přepravy až 22 jízdních kol. Spolupráce s klienty z různých oblastí Díky rozsáhlému vozovému parku a vybavení v podobě přívěsů spolupracuje přepravní společnost s řadou klientů z nejrůznějších oblastí. Ke spokojeným klientům patří například úřady a instituce, soukromé společnosti, školy, cestovní kanceláře, mateřské školky, sportovní kluby i soukromé osoby. Každoročně přepravuje klienty na zájezdy k moři, poznávací výlety i zimní zájezdy. JV TRANSIT s.r.o. spolupracuje také s železničním dopravcem České dráhy, a.s., pro kterého zajišťuje pravidelné výluky i náhradní autobusovou dopravu při mimořádných událostech. Společnost spolupracuje i s dalšími dopravci, proto je schopna zajistit přepravu neomezeného počtu osob.

Nejlepší sirupy do kávy si vyrobíte sami doma a za pár korun

No, pro mne je káva KÁVA a měla by i kávou zůstat, tj. s čistou chutí a vůní kávy. A že cukr do kávy nepatří? ...

Entezopatie

Dobrý den p. Jano jsem na tom stejně, bolesti,které mám snad všude. Jak jste vy na tom ?Příspěvek je starý 4 r...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/