Vinařská obec Pavlov u Mikulova je v posledních letech jednou z nejvíce navštěvovaných turistických destinací v Česku vůbec. A není divu – jedinečná Pálava, Dívčí hrady, všudypřítomné vinice a vynikající vína, stejně jako možnost sportovního vyžití každoročně do Pavlova lákají velké množství návštěvníků.

I přes značnou ubytovací kapacitu obce však zejména v sezóně není často volné ubytování v Pavlově jednoduché najít, natož pak, aby bylo toto ubytování za rozumnou cenu. Skvělou možností je v tomto směru Penzion Pollau Pavlov provozovaný rodinou Šnajdrových, jehož budovu zde najdete na Družstevní ulici č. 104.

Ubytování v Pavlově pro cyklisty i milovníky vína

Samotný penzion Pollau Pavlov má doslova strategickou polohu v centrální části obce – doslova co by kamenem dohodil se tak v jeho blízkosti nachází jak vinné sklepy místních vinařů, náves s kostelem svaté Barbory, Obecní vinotéka či samoobsluha, ve které rovněž můžete po cestě z penzionu do vinných sklepů využít funkci bankomatu (služba CashBack). Opomenout nelze ani přilehlé viniční tratě Stará hora či U Božích muk, které se nachází přímo na konci stejné ulice jako Penzion Pollau Pavlov. Z tras vedoucích kolem těchto vinic se kolemjdoucím skýtá romantický pohled na Mušovská jezera (vodní nádrž Nové mlýny), proto rozhodně stojí za procházku.

V dojezdové vzdálenosti od Pavlova se nachází také aquapark Aqualand Moravia Pasohlávky (13 km), historické město Mikulov (10 km) či Lednicko – valtický areál (17 km).

Útulný rodinný penzion Pavlov pro 6 osob 

Celková ubytovací kapacita penzionu je 6 osob ve třech dvoulůžkových pokojích. Ubytovaní hosté zde mají k dispozici společnou koupelnu a toaletu, plně vybavenou kuchyňku pro přípravu pokrmů dle libosti, ale také příjemné posezení v zahradní části penzionu, které se hodí třeba pro relaxaci s lahví pro Pálavu tolik typického Ryzlinku vlašského. Jako příjemný bonus a poděkování za využití našich ubytovacích služeb od nás totiž získáte při svém příjezdu do Pavlova lahev vína zdarma. V případě zájmu není problém domluvit řízenou degustaci vín. K dispozici je také vlastní sklípek pro pohodové posezení u vína. 

Parkování u penzionu je bezproblémové, svá auta, motorky či jiné dopravní prostředky můžete bez obav odstavit na našem vlastním pozemku. Rádi vás u nás přivítáme i s vašimi menšími domácími zvířaty.