Ing. Jiřina Slámová: PYRAMIDA, centrum harmonie – Emoční energetické terapie

Emoční energetické terapie je metoda zaměřená na odblokování příčin psychických a vztahových problémů, které jsou původcem také mnohých zdravotních obtíží. Autorkou metody je Ing. Jiřina Slámová, která se kromě terapeutické činnosti věnuje také pořádání seminářů na témata Životní energie, Cesta soucitu, cyklus Sebepoznání, Archandělské Reiki, a výuce vlastní terapeutické metody. 

S čím vám může pomoci Emoční energetická terapie?

Speciální metoda vás může zbavit strachu, úzkosti, deprese, pocitů viny a potlačovaných emocí, ze kterých pramení další psychické i zdravotní potíže. Je však vhodná i pro osoby, které si z minulosti nesou traumatické zážitky, trpí fobiemi, nedostatkem sebevědomí, nadměrnou žárlivostí, problémy v sexuální oblasti a dalšími bloky, které jim brání ve šťastném a plnohodnotném životě. 

Změňte svůj život k lepšímu

Naopak se můžete naučit, jak si sami sebe vážit, mít se rádi, mít zdravé sebevědomí a přijmout se se vším, co k vám patří, včetně minulosti. Budete mít šanci odpustit sami sobě i druhým, přijmout zodpovědnost za svůj život a rozproudit životní energii. K tomu dopomůže Emoční energetická terapie, která kombinuje prvky účinných terapeutických a harmonizačních metod. 

Jak probíhá Emoční energetická terapie?

Terapie probíhá v uvolněném stavu nazývaném hladina alfa, doporučován je pohodlný oděv z přírodních materiálů. Po celou dobu Emoční energetické terapie probíhá komunikace mezi terapeutem a klientem, jehož aktivní zapojení je nezbytné. Součástí terapie je i fyzické uvolnění svalů a zablokovaných míst speciální masáží, která napomáhá uvolnění potlačených emocí a strachu.

Emoční energetická terapie trvá přibližně 2 hodiny, k úplnému vyřešení problému je však třeba absolvovat terapii vícekrát, dle individuálních potřeb. V období po terapii, kdy se čistí energetický systém, se mohou dočasně objevit nepříjemné pocity, jako zimnice, pocení, kašel nebo brnění. Těchto stavů není třeba se obávat, bývají v procesu očisty obvyklé.

Zveme vás také na semináře a přednášky o životní energii, které se konají po celý rok. Prohlédněte si kalendář akcí.

Dominik Illy - Brain Based Coach

Karviná
+420 776 049 676
Dominik Illy nabízí své služby jako kouč osobního rozvoje. Chcete se i vy zdokonalovat? Kontaktujte nás!

Radka Evjáková - koučink, NLP

Vazovova 3211/8, 143 00 Praha - Modřany
+420 602 437 041
Radka Evjáková se zabývá koučinkem a NLP, neboli neurolingvistickým programováním). Pomůže vám v oblasti osobního rozvoje, hledání osobní vize nebo například podpoře sebedůvěry. Chcete i vy zjistit, jaké je vaše poslání?
Studio Cesty k sobě DAM v Písku nabízí pestrou škálu procedur a terapií, které vám pomohou nalézt sebe sama, vyřešit dlouhodobé fyzické i psychické potíže, nastolit zdravý životní styl a načerpat novou životní energii. K používaným metodám alternativní léčby a technikám relaxace a regenerace patří např. regresní terapie, rodinné konstelace, reiki, autogenní trénink, různé druhy meditací, harmonizace čaker, masáže, Raindrop technika, aromaterapie, léčení kameny, automatická kresba a mnoho dalších.  Alternativní terapie Písek Zabýváme se odstraněním psychických bloků, které si mnoho lidí nese z minulosti a brání jim ve štěstí, vztazích, prožívání a osobním rozvoji. Používáme metody alternativní léčby, které pracují s energiemi, jejich harmonizací a správným prouděním. Jedním z mnoha směrů činností jsou i druidské aktivity a semináře, které vás seznámí nejen s energií země, stromů a kamenů. Máte-li jakýkoli zdravotní nebo psychický problém, navštivte Studio Cesty k sobě DAM v Písku a nechte si poradit, jaká optimální terapie je vhodná pro jeho vyřešení.
Jana Berenika Maněnová z ateliéru Berenika Art v Plzni se prostřednictvím transformačních rituálů a technik zabývá propojením spirituality a praktického života. Spojením těchto dvou sfér můžete docílit vyšší kvality prožitků, šťastnějšího života, posílit vztahy a rozvíjet svou osobnost v mnoha oblastech života. Berenika Art se věnuje také automatické kresbě, tvorbě unikátních obrazů s přírodními a zvířecími motivy a ilustraci.  Transformační rituály pro sebepoznání a osobní rozvoj Cítíte se nenaplnění, osamělí, ztracení,...? Chcete změnit svůj život k lepšímu a dojít k hlubokému sebepoznání? Posvátný transformační rituál Vision Quest pocházející od přírodních národů jižní a severní Ameriky je přesně pro vás. Rituálem provází Jorge Redtail Hawk, který byl adoptovaný indiánským kmenem Lakotů a je mnohonásobným Tanečníkem Slunce. Mimo civilizaci  a skrze tvorbu a poznání dojdete k duchovnímu naplnění vlastního života.

Vyrobte si lahodný domácí řecký jogurt - snadno a rychle!

nevyrábím, nemám na to čas, koupim si tvarohový jogurt s příchutí čokolády a jsem spokojena

Ochutnejte vlastní mléčné výrobky: Domácí jogurt krok za krokem

nevyrábám, ale kupuji si čokoladové krémové... Jsou top mezi jogurty

Jogurt

jogurty jím jenom bílé a jinak si kupuji pouze čokoladové smetanové krémy, Jsou nejlepší na světe

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

Čakrová svíce Cereus oranžová - TVOŘIVOST

Oranžová čakrová svíce – tvořivost, dobrá nálada,…
Cena:
199