Okrasné zahrady arboristika, s.r.o.

Společnost Okrasné zahrady arboristika, s.r.o. se sídlem na adrese Velké Poříčí 597 se zabývá návrhy a zakládáním okrasných zahrad a parků. Nabízí také komplexní služby v oblasti péče o dřeviny včetně rizikového kácení stromů.
Malá rodinná firma, velké zkušenosti. Zahradnictví František Fojtík v okrese Valašské Klobouky nabízí služby v oblasti zahradní architektury, realizace zahrad a parků i jejich údržbu. Dále také sadové úpravy, ovocnářství, vazbu květin pro nejrůznější příležitosti, prodej ovocných stromků, zeleninových přísad a hrnkových květin. Zahradnictví u Valašských Klobouk přistupuje ke všem zákazníkům naprosto korektně a snaží se vždy vyjít maximálně vstříc všem jejich požadavkům.  Zahradnictví František Fojtík: Realizace zahrad a parků Krásné a udržované zahrady a parky jsou vždy výsledkem mozaiky různých činností. Obvykle je třeba provést terénní úpravy, pak přichází na řadu osázení rostlinami různých druhů a velikostí a založení trávníků, jak setých, tak kobercových. Zkrášlit tato místa lze také skalkami či vřesovišti, jezírky i potůčky anebo ozdobnými zídkami. Zahradnictví František Fojtík nabízí nejen založení nových, ale i revitalizaci stávajících zahrad. Svěřte svou zahradu do péče odborníků Nemáte čas nebo zkušenosti a potřebujete, aby se vám někdo postaral o zahradu? V Zahradnictví František Fojtík se postarají se o sekání trávníků, jejich provzdušňování a hnojení. Stejně tak o dřeviny na vaší zahradě, které potřebují prořezat anebo ošetřit proti škůdcům. Tvarování živých plotů? Žádný problém. Zazimování zahrady? Samozřejmě! Zkušený personál zahradnictví pro vás také připraví květinovou vazbu pro různé příležitosti, slavnostní, svatební i smuteční.  

Pavel Majerník: Prodej polykarbonátových desek nejvyšší kvality

Vlárská 370, 683 52 Křenovice
+420 544 223 225
Možná doma potřebujete zasklít verandu, bazén nebo zimní zahradu. Nebo ve své firmě prosvětlit střechy a nakládací rampy průmyslových i zemědělských objektů. V obou případech oceníte polykarbonátové desky, PC střešní krytiny a plexiskla. Jejich prodej včetně doplňků zajišťuje Pavel Majerník z Křenovic. Komůrkové polykarbonátové desky zmenšují energetickou ztrátu Komůrkové desky se kromě výborných funkčních vlastností vyznačují také svou úsporností. Skládají se ze dvou a více desek, mezi kterými se vytváří komůrky. Díky nim se tento typ desek může pochlubit menší energetickou ztrátou. Skleníky z polykarbonátu i zahradní terasy Komůrkové polykarbonátové desky mají široké možnosti průmyslového i soukromého využití. Svou službu splní jako tepelněizolační zasklení světlíků a obvodových plášťů průmyslových objektů, jejich funkční vlastnosti však oceníte i na zahradě nebo terase. Ať už stavíte nový skleník nebo zastřešujete pergolu, polykarbonátové desky vám nabídnou nejen vysokou odolnost proti povětrnostním podmínkám a rozbití, ale i velmi nízkou hmotnost a s ní související snadnou montáž. Prodej komůrkového a plného polykarbonátu zajišťuje Pavel Majerník Pokud máte zájem o koupi polykarbonátových desek, neváhejte kontaktovat Pavla Majerníka. Zákazníkům rád poradí a pomůže s výběrem nejvhodnějšího materiálu pro zastřešení bazénů, pergol i skladových přístřešků nebo prosvětlení střech a nakládacích ramp.

Ing. Milena Nováková, Ph.D.: návrhy zahrad a parků, Karlovy Vary

Stará Kysibelská 8/1, 360 01 Karlovy Vary
+420 606 324 405
Firma Ing. Milena Nováková, Ph.D. – návrhy zahrad a parků se již přes 36 let věnuje oblasti zahradní architektury. Paní inženýrka má dlouholeté zkušenosti v oboru, praxi v zahraničí, vzdělání v oboru a spolupracuje s renomovanou architektonickou společností. Zpracovává kompletní návrhy v designu zahrad a parků a jiných veřejných prostor. Navrhuje i regenerace hřbitovů, alejí a všech prvků zahradní architektury. Návrhy zahrad a parků Karlovy Vary Architektonická kancelář se sídlem v městě Karlovy Vary už desítky let provádí návrhy zahrad. Po úvodní konzultaci s klientem se postará o vypracování návrhu. Svou práci poskytuje koncovým klientům, firmám i obcím. Provádí také dendrologické průzkumy, inventarizaci dřevin, osazovací plány, návrhy výsadeb a podobně. Zahradní architektura je nepřetržitě rozvíjející se odvětví, proto se paní inženýrka neustále vzdělává a orientuje v aktuálních trendech i normách. Provede návrhy zahrad u vás doma, stejně jako návrhy rozlehlých parků a alejí. Znalecké posudky i dotační projekty Zahradní architektura se ve velké míře dotýká právě obcí a měst. Ing. Milena Nováková, Ph.D. spolupracuje s řadou obcí v širokém okolí města Karlovy Vary. Neprovádí jen návrhy zahrad, ale také zpracování znaleckých posudků, dotačních projektů, dendrologických výzkumů nebo autorských dozorů. Je znalcem v oboru Ochrana přírody – dendrologie a v oboru Ekonomika – oceňování dřevin rostoucích mimo les. 

Okrasné zahrady Arboristika – 26 let dělá svět krásnější

Velké Poříčí 597, 549 32 Velké Poříčí
601169838
Již více než 26 let se věnuje firma zakládání okrasných zahrad, parků a péči o zeleň. Firma sídlí v areálu ve Velkém Poříčí na Železňáku. Přijďte se domluvit na tom, jak si představujete vaši vysněnou zahradu kolem domu nebo se poradit, jak se starat o dřeviny. Návrhy a realizace zahrad Tužíte si kolem domu vypěstovat krásnou zahradu, kde budete odpočívat, čerpat novou energii nebo si hrát s dětmi? Pak určitě kontaktujte firmu Okrasné zahrady arboristika s.r.o., která má letité zkušenosti s návrhy i realizací zahrad. Dle vašich představ a možností firma navrhne, jak by vaše zahrada mohla vypadat a po dohodě dokáže vše kompletně zrealizovat tak, že se o nic nemusíte starat. Spolehnout se můžete na rychlost, pečlivost, zkušenosti a originální návrhy.   Zakládání a údržba zeleně Firma také pomáhá sázet nové stromy a keře, zakládá i záhony. Před samotnou výsadbou vybere vhodné stromy pro danou lokalitu, zhodnotí podmínky a připraví plán péče o strom. Mezi služby patří ještě: Hnojení trávníků Sečení trávníků Zemní práce Zimní údržba Broukoviště Arboristika Přeprava a pronájem kontejnerů        

Vyrobte si lahodný domácí řecký jogurt - snadno a rychle!

nevyrábím, nemám na to čas, koupim si tvarohový jogurt s příchutí čokolády a jsem spokojena

Ochutnejte vlastní mléčné výrobky: Domácí jogurt krok za krokem

nevyrábám, ale kupuji si čokoladové krémové... Jsou top mezi jogurty

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru