Oční optika Alena Boháčová působí ve Vysokém Mýtě již od roku 1992. Od svého vzniku si vybudovala rozsáhlou síť stálých klientů, která se stále rozrůstá. V roce 2010 byla firma Aleny Boháčové rozšířená o další pobočku, která se nachází v Rychnově nad Kněžnou. Cílem oční optiky je poskytnou zákazníkům co nejkvalitnější služby v oblasti péče o zrak. Proto je vybavena moderními optickými přístroji, které se vyznačují maximální přesností při měření zraku. V nabídce naleznete pestrý výběr dioptrických čoček, obrub i kontaktních čoček v různých cenových hladinách.

Brýlové čočky a obruby

Oční optika Alena Boháčová ve Vysokém Mýtě pravidelně sleduje novinky v oblasti korekční pomůcek. Patříte mezi uživatele dioptrických brýlí? Pak navštivte jednu z poboček očních optik, kde vám pomohou s výběrem brýlových čoček i obrub. Zkušený personál vám při výběru poradí a zohlední přitom i vaši profesi a koníčky. Optika vždy klade důraz na váhu a tloušťku čoček. Nabízí celý sortiment silikátových čoček i plastových čoček. Na povrch zákazníkům doporučuje antireflexní vrstvy pro komfortnější a zdravější vidění, nabízí i barevné odstíny v různých absorpcích nebo samozabarvující úpravy.

Pestrý výběr kontaktních čoček i slunečních brýlí

Kromě prodeje dioptrických brýlí se Oční optika Alena Boháčová zaměřuje i na prodej kontaktních čoček. Zákazníkům doporučí vhodný typ včetně roztoku pro uložení čoček a pomůže i při zaškolení správného používání této korekční pomůcky. V nabídce optiky naleznete i pestrý řadu slunečních brýlí v různých cenových hladinách. K dispozici jsou sluneční brýle mnoha značek od běžně používaných po luxusní. Oční optika připravuje svým klientům pro každou sezónu aktuální módní kolekce, které jsou standardně vybaveny čočkami s UV filtrem a dalšími povrchovými úpravami. Řidiči nebo sportovce například ocení oblíbené sluneční brýle s polarizačním filtrem.

Měření zraku na nejmodernějších měřicích přístrojích

Oční optika Alena Boháčová ve Vysokém Mýtě je vybavena moderními měřicími přístroji DNEye od uznávaného výrobce Rodenstock. Kvalifikování optometristé se postarají o měření a skenování, které zabere přibližně 2 minuty. Po měření získají komplexní údaje o každém oku, které jsou pomocí softwaru vyhodnoceny a přepočítány. Výsledkem DNEye optimalizace je nová sférocylindrická kombinace, která ve spojení s přesnou výrobou korekčních čoček minimalizuje nežádoucí aberace vyšších řádů.