Vybrat si dioptrické brýle není pro mnohé snadný úkol. Na trhu najdete celou řadu typů brýlových obrouček všelijakých barev, tvarů a velikostí, ale existují i různé materiály, ze kterých mohou být vyrobeny brýlové čočky. Zvolit správnou a pro vás ideální kombinaci všech faktorů pomůže kvalitní oční optika. 

Oční optika Uherské Hradiště

Pokud chcete mít jistotu, že vám budou brýle sedět po všech stránkách, nechte si poradit od odborníků. Oční optika Lesa v Uherském Hradišti poskytuje osobní a profesionální poradenství pro každého zákazníka. Zkušený optik vám zde poradí nejen s tvarem obrouček, ale i s materiálem a typem skel. Ať už potřebujete klasické brýlové čočky, nebo multifokální čočky, přejete si výrazné moderní umělé obruby, nebo střídmé kovové nenápadné obroučky, řešení se vždycky najde.

Oční optice Lesa zkrátka najdete společně s odborníky takové brýle, které vám budou perfektně sedět, slušet a v neposlední řadě také vyhovovat potřebám vašich očí.

Pánské, dámské i dětské brýle

Oční optika Lesa prodává brýle opravdu pro každého. Nezávisle na věku, stylu a vkusu si zde zvolíte z široké škály klasických i designových brýlových obrub značek EYEFUNC, Patricia Tusso, Osmany Laffita eyewear a P&P EYEWEAR. Kromě dioptrických brýlí zde můžete pořídit také sluneční brýle, a to jak s dioptriemi, tak i bez nich. 

S ohledem na účel, pro který brýle pořizujete, si vyberete za odborné pomoci také odpovídající brýlové čočky. Možné jsou plastové či skleněné, dále je také možno volit různou míru antireflexní povrchové úpravy. Brýlové čočky vám budou vytvořeny přímo na míru, ať už máte jednu či více zrakových vad. Není problémem zhotovit brýlové čočky jak jednoohniskové, tak víceohniskové, stejně tak klasické, ale i multifokální čočky. 

Brýlové čočky za akční ceny

Pořizovací cena brýlí bývá někdy vysoká, a proto spousta lidí často volí obroučky raději podle ceny než podle svých preferencí. Abyste se ale nemuseli omezovat ve výběru a mohli se těšit přesně z takových obrub, které vám sluší, pořádá Oční optika Lesa často sezónní akce na klasické i multifokální brýlové čočky. Díky tomu zde vždy pořídíte kvalitní brýle podle svých představ za velmi slušnou cenu a ve velmi krátkých dodacích termínech.

Multifokální čočky vyřeší dva problémy najednou

Pokud patříte mezi ty, kteří vidí špatně do dálky i blízky, oční optika v Uherském Hradišti váš problém hravě vyřeší. Stačí si říct o multifokální čočky, neboli skla, které zároveň řeší krátkozrakost i dalekozrakost. A už si nebudete muset stále vyměňovat brýle podle toho, jestli čtete nebo se díváte na televizi.