Fotolia_103612783_XS

Prodej a opravy brýlí

Oční optika Litomyšl poskytuje komplexní služby v oblasti péče o zrak. Nabízí zhotovení dioptrických brýlí na předpis, které vám pomohou vyřešit vaše problémy se zrakem, i opravy brýlí. V oční optice Ivany Seidlové pořídíte také kontaktní čočky nebo sluneční brýle, ale i nejrůznější doplňky, jako jsou pouzdra na brýle či pomůcky na jejich čištění.

Ivana Seidlová: Oční optika Litomyšl

Potřebujete spolehlivé dioptrické brýle? Za skvělé ceny je pořídíte v oční optice Ivany Seidlové v Litomyšli. S výběrem vhodných brýlí ze širokého sortimentu vám ochotně pomůže odborný personál. Oční optika Litomyšl nabízí kromě prodeje a zhotovení brýlí také jejich opravy a prodej nejrůznějších doplňků. 

Oční optika Litomyšl

Dioptrické brýle jsou důležitou pomůckou pro korekci vidění i ochranu zraku. Zhotovení a prodej dioptrických brýlí i jejich opravy zajišťuje oční optika Litomyšl. Potřebujete brýle s čočkami pro korekci krátkozrakosti, dalekozrakosti nebo tupozrakosti? Obraťte se na odborníky. Oční optika nabízí brýlové obruby a různé druhy čoček brýlí, které vám pomůžou vyřešit vaše problémy se zrakem. K dispozici jsou jednoohniskové, bifokální, multifokální i cylindrické čočky. 

Kromě brýlí v optice pořídíte také kontaktní čočky, které slouží zejména ke korekci optických vad, jako jsou krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus nebo presbyopie. 

Profesionální služby oční optiky

Oční optika Litomyšl poskytuje svým zákazníkům nejrůznější služby. Zkušený a odborně vzdělaný personál vám zhotoví brýle na předpis. Provádí také výměnu skel, letování, čištění ultrazvukem, výměnu šroubků a sedel i mnohé další služby. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis na všechny obruby zakoupené v této optice. 

Oční optika – brýle i doplňky

Kromě brýlí v oční optice Ivany Seidlové pořídíte také nejrůznější doplňky. Oční optika Litomyšl nabízí třeba sluneční brýle s nejvyšší možnou ochrannou clonou. Možná je také výměna slunečních čoček za dioptrické sluneční čočky. 

Dále zde pořídíte pouzdra na brýle a další příslušenství k brýlím. Součástí širokého sortimentu jsou také antistatické prostředky na čištění brýlí – mikrovlákna, spreje na čištění, roztoky na kontaktní čočky a další. Oční optika Litomyšl prodává také brýle do solária či sportovní brýle s korekcí.

dilna Opravy brýlí Litomyšl

Provozní doba:
Po - Pá: 9:00 – 12:00, 14:00 – 17:00
Sobota: dle objednání


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte