Pokud se poohlížíte po nových dioptrických brýlích nebo kontaktních čočkách, navštivte optiku, která vám nabídne co nejširší výběr. Firma JOY OPTIK Brno působí na trhu řadu let a spolupracuje jen s ověřenými dodavateli brýlových obrub, čoček a dalších pomůcek. V současné době provozuje v Brně 8 poboček, ve kterých se o vás postará zkušený tým optometristů. Kromě brýlí a čoček si vyberete také brýle sluneční či různý doplňkový sortiment. Oční optika je vybavena i moderními diagnostickými přístroji, díky kterým zajistí přesné měření zraku.

Rozsáhlý výběr dioptrických brýlí

Dioptrické brýle slouží jako důležitá korekční pomůcka, ale také jako elegantní módní doplněk. JOY OPTIK Brno klade důraz na co nejširší nabídku brýlových obrub, ze kterých si vybere opravdu každý. V současné době máte na výběr z více než 8 tisíc brýlových obrub různých tvarů, materiálů i konstrukčního provedení.

Oční optika dodává kromě minerálních brýlových čoček i čočky samozabarvovací, multifokální, kancelářské s antireflexní úpravou a mnohé další. Svým zákazníkům vždy představí specifika jednotlivých typů a pomůže s výběrem čoček i obrub.

Všechny typy kontaktních čoček

Dáváte přednost koktantním čočkám před dioptrickými brýlemi? Navštivte některou z poboček firmy JOY OPTIK Brno a svěřte se do rukou registrovaných optometristů. Firma provozuje i aplikační střediska, ve kterých vás používání a způsob aplikace čoček rádi naučí. Vyberte si z pestré nabídky kontaktních čoček vysoké kvality, ať už jednodenních, čtrnáctidenních, nebo měsíčních.

Měření zraku pod vedením zkušených optometristů

Aby byly dioptrické brýle či kontaktní čočky maximálně účinné, musí být správně zvolené s ohledem na výsledky měření zraku. JOY OPTIK Brno provozuje i oční optiky, které jsou vybavené moderními měřícími přístroji a zajistí správný výběr čočky. Pro zákazníky, kteří si v optice zakoupí korekční pomůcku (brýle nebo čočky) v hodnotě alespoň 1000 korun, poskytuje měření zcela zdarma.