Optika u Stodolní: prodej brýlí i měření zraku, Ostrava

Ostravská firma Optika u Stodolní pod vedením Leony Novákové navazuje na více než 50leté zkušenosti v oblasti optiky a optometrie. Svým zákazníkům nabízí pestrý výběr brýlových obrub v různých cenových hladinách včetně brýlí od světoznámých značek. Součástí poskytovaných služeb je odborné poradenství, individuální konzultace či měření zraku s využitím nejmodernějších přístrojů.

Rozsáhlý sortiment brýlí

Poohlížíte se po nových brýlích, které podtrhnou váš styl a budou vám slušet? Pak navštivte provozovnu firmy Optika u Stodolní, ve které si vyberete z širokého sortimentu pánských, dámských i dětských brýlových obrub. Optika nabízený sortiment obměňuje každý měsíc a dlouhodobě sleduje módní trendy. V nabídce pak naleznete i speciální produkty, mezi které patří například skládací obruby Clain nebo dámské brýle na líčení.

Měření dioptrií s maximální přesností

Oční optika má k dispozici nejmodernější technologie, díky kterým je schopna provést měření s přesností až na jednu setinu dioptrie. S maximální přesností zabrušuje a vsazuje všechny typy čoček – skleněné, plastové i s různým indexem lomu. Provádí také zábrus, drážkování nebo vrtání skel. Postará se o kvalitní výrobu sférických, bifokální, torických a dalších čoček.

Oční optiku Leony Novákové najdete na nejfrekventovanější ulici přímo v centru Ostravy, a to jen pár metrů od tramvajové zastávky Stodolní. Za budovou optiky se nachází parkoviště pro zákazníky.

Dioptrické brýle Ostrava

pOptik s.r.o.

Ječná 549/5, CITY EMPIRIA, 8.patro, 12000 Praha 2
776327223
Oční optika Praha 2 nabízí ucelené portfolio služeb a široký sortiment brýlí pro všechny věkové kategorie. V naší nabídce najdeme mimo jiné také elegantní francouzské obruby Dilem, pánské hi-tech obruby TAG Heuer a další originální a světově uznávané produkty.

Robert Mošnička

Vyšehradská 37, 12800 Praha 2
606390509
Dioptrické brýle, kontaktní čočky, pestrý výběr brýlových obrub, sluneční brýle a příslušenství pro údržbu brýlí. Robert Mošnička provozuje oční optiku s prodejem a záručním i pozáručním servisem brýlí na adrese Vyšehradská 37 – Praha 2.

Aliance Optik, s.r.o.

Moskevská 911/6, 36301 Ostrov
353228885
Zprostředkování podpory prodejců optiky.||||

AURA oční optika, s.r.o.

Jindřišská 1694/29, 11000 Praha 1
222247333
Pražská oční optika nabízí poradenství a prodej v oblasti brýlí a kontaktních čoček, zajisťuje kompletní vyšetření očí a měření zraku v krátkých objednacích termínech. Samozřejmostí je i prodej příslušenství pro brýle a kontaktní čočky či kvalitních slunečních brýlí.

Laserová operace očí pomůže vyřešit Vaši oční vadu jednou pro vždy

Po laserové operaci oči mám zhoršené vidění v noci.

Laserová operace očí pomůže vyřešit Vaši oční vadu jednou pro vždy

je tento typ zákroku proplácený zdravotní pojištovnou OZP?

Jak vyrobit dárek na poslední chvíli? Tipy na bleskurychlé a jednoduché hand made kousky

Děkuji za připomenutí, jak se dá kouzlit i z mála. Každoročně vyrábím vaječný koňak a daruji v menších lahvičk...

Drobné úrazy k létu patří. Dva tipy, díky nimž se zahojí rychleji

Shodou okolností jsem použila Bionect (mam neco podobneho na vyletech mimo domov vzdycky) na dovolene v Bulhar...