Leona Nováková – Optika u Stodolní

Optika u Stodolní je ostravskou oční optikou s mnohaletými zkušenostmi. Nachází se nedaleko centra a zaměřuje se na kvalitu a individuální přístup. Disponuje velkým výběrem slunečních i dioptrických brýlí. Odborný personál zajistí klientům při výběru maximální pohodlí a podá pomocnou ruku. Samozřejmostí je možnost objednání a také služby měření zraku. Oční optika v Ostravě si pro své zákazníky pravidelně připravuje akční ceny a slevové akce. 

Prodej dioptrických i slunečních brýlí a dalších pomůcek

Ostravská Optika u Stodolní reaguje na aktuální potřeby zákazníků a zohledňuje přitom i současné trendy. V nabídce má sluneční i dioptrické brýle v různých cenových relacích, včetně brýlí od světoznámých výrobců. V nabídce má také speciální typy brýlí včetně brýlí v XXL velikostech. Dále nabízí i jiné optické pomůcky, kontaktní čočky, roztoky, prostředky pro čištění brýlí či doplňkový sortiment. Oční optika v Ostravě provádí i opravy poškozených brýlí. 

Možnost objednání pro nerušený výběr

Nechcete být během výběru brýlí ničím rušeni? Pokud vám nevyhovuje otevřené prostředí oční optiky, ve kterém se pohybují i ostatní zákazníci, máte jedinečnou možnost individuálního přístupu. Po objednání oční optiku navštívíte také v době mimo provozní hodiny. Odborný personál vám pomůže s výběrem i vyměřením brýlí v klidu a pohodlí. 

Akce a slevy ostravské oční optiky

Budete-li sledovat aktuální akce a slevy Optiky u Stodolní, můžete při nákupu brýlí i dalších pomůcek ušetřit. Optika totiž pro své klienty připravuje pravidelně výhodné akční nabídky. Vybrané zboží je možné platit hotově, ale také platební kartou či poukázkami FlexiPass, Chèque Déjeuner a Ticket Benefits. Navštivte kamennou prodejnu optiky a vyberte si z velkého množství brýlí, čoček a doplňkového sortimentu.

pOptik s.r.o.

Ječná 549/5, CITY EMPIRIA, 8.patro, 12000 Praha 2
776327223
Oční optika Praha 2 nabízí ucelené portfolio služeb a široký sortiment brýlí pro všechny věkové kategorie. V naší nabídce najdeme mimo jiné také elegantní francouzské obruby Dilem, pánské hi-tech obruby TAG Heuer a další originální a světově uznávané produkty.

Robert Mošnička

Vyšehradská 37, 12800 Praha 2
606390509
Dioptrické brýle, kontaktní čočky, pestrý výběr brýlových obrub, sluneční brýle a příslušenství pro údržbu brýlí. Robert Mošnička provozuje oční optiku s prodejem a záručním i pozáručním servisem brýlí na adrese Vyšehradská 37 – Praha 2.

Aliance Optik, s.r.o.

Moskevská 911/6, 36301 Ostrov
353228885
Zprostředkování podpory prodejců optiky.||||

AURA oční optika, s.r.o.

Jindřišská 1694/29, 11000 Praha 1
222247333
Pražská oční optika nabízí poradenství a prodej v oblasti brýlí a kontaktních čoček, zajisťuje kompletní vyšetření očí a měření zraku v krátkých objednacích termínech. Samozřejmostí je i prodej příslušenství pro brýle a kontaktní čočky či kvalitních slunečních brýlí.

Vyrobte si lahodný domácí řecký jogurt - snadno a rychle!

nevyrábím, nemám na to čas, koupim si tvarohový jogurt s příchutí čokolády a jsem spokojena

Ochutnejte vlastní mléčné výrobky: Domácí jogurt krok za krokem

nevyrábám, ale kupuji si čokoladové krémové... Jsou top mezi jogurty

Jogurt

jogurty jím jenom bílé a jinak si kupuji pouze čokoladové smetanové krémy, Jsou nejlepší na světe

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

Svatební panenka strachu - pár, z Guatemaly

Krásný talisman s originálním významem, který také pochází…
Cena:
128