Originální receptury nápojů přímo z Vysočiny nabízí česká rodinná firma Catus s.r.o. Nabízí lahodné sportovní nápoje, ochranné nápoje, ale také čaje, sirupy, mošty a vitamínové doplňky. Společnost díky dlouholetým zkušenostem garantuje skvělou chuť a prvotřídní kvalitu, a nadále pracuje na vylepšení a rozšíření nabídky. 

Ochranné nápoje jako doplněk vitamínů a minerálů

Ochranné nápoje, které společnost nabízí, jsou určeny do školních jídelen, pro nemocniční zařízení nebo zaměstnanecké stravování. Ochranné nápoje v sobě obsahují velké množství minerálních látek a vitamínů, které tělo každý den potřebuje. Vybírat můžete mezi slabě mineralizovanými nebo středně mineralizovanými nápoji s ovocnými příchutěmi.

Nápoje jsou ve formě prášku, který vsypete do sklenice a zalijete vodou. Díky tomu si je můžete vzít kdykoli a kamkoli s sebou, jelikož skoro nic neváží a pytlíky jsou skladné.

Sportovní nápoje doplní energii na celý den

V nabídce jsou pro vás také kvalitní sportovní nápoje vhodné nejen pro sportovce, ale pro všechny, které čeká během dne těžká fyzická práce. Tyto nápoje vám dodají energii a sílu na celý den. Vhodné jsou také pro regeneraci po zátěži. Určeny jsou rekreačním, výkonnostním i vrcholovým sportovcům.

Catus s.r.o. nabízí také další nápoje a potraviny:

  • Studené nápoje - sirupy, mošt, ledový čaj
  • Teplé nápoje - sypané a instantní čaje, kakao, káva
  • Mléčné nápoje - koktejly a přísady do mléka
  • Těstoviny a bramborové výrobky - bramborové knedlíky, kaše, halušky