DSC_6058

Nemocnice v Benešově

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s. je nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje lékařskou péči pacientům od Sázavy po Blaník, až k České Sibiři na Voticku. Přirozená i faktická spádovost nemocnice Benešov je necelých 100 tisíc obyvatel. V nemocnici se nachází celá řada oddělení, od dětského, přes chirurgické, neurologické, oční, až po oddělení onkologie.

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s. - nemocnice pro Středočeský kraj

Nestátní zdravotnické zařízení Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov poskytuje veškerou zdravotní péči. Specifikem nemocnice je pokrytí rekreačních oblastí v Posázaví a části Vltavy. Především v letním období narůstá počet obyvatel regionu o několik desítek tisíc, mnoho z nich potřebuje lékařskou péči.

Nemocnice Benešov – moderní zařízení s rychlým rozvojem

Nemocnice Benešov zaznamenala během období své existence rychlý vývoj. Ten je ovlivněn pokrokem v medicíně a vývojem společnosti, ale také kvalitním managementem nemocnice a zaměstnáváním řady specialistů. Z původní okresní všeobecné nemocnice se postupem času stalo moderní zdravotnické zařízení, které poskytuje lékařskou péči celosvětové úrovně. Malý areál 4 budov se během několika let výrazně rozrostl a dnes tvoří komplex 8 zdravotnických pavilonů a dalších budov údržby a správy.

Nemocnice v Benešově zajistí veškerou zdravotnickou péči

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov disponuje v současné době celkem 20 specializovanými zdravotnickými odděleními. Většina oddělení poskytuje lůžkovou i ambulantní péči. Klienti mohou využít služeb nutriční poradny i závodního a praktického lékaře. Součástí nemocnice Benešov je lékárna a prodejna zdravotnických potřeb. Mezi specializovaná oddělení patří například ARO, dětské oddělení, gynekologicko-porodnické oddělení, interní oddělení, oční oddělení a mnohá další.

Zajištění stravování pro pacienty

Součástí poskytovaných služeb pro pacienty je zajištění stravování. Strava je připravována v moderně zařízené kuchyni s kapacitou 1500 jídel. Kuchyně nemocnice Benešov připravuje průměrně 800 obědů každý den, k tomu až 350 snídaní a večeří. Mimo celodenního stravování je schopna splnit i požadavky přípravy obědů pro jiné podniky a zařízení, případně zajistit i jejich rozvoz dle uzavřené smlouvy.


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte