MUDr. Tenčíková Danuše s.r.o.

Praktická lékařka pro děti a dorost MUDr. Danuše Tenčíková se řadu let věnuje péči o vaše ratolesti. Stoprocentně se postará o zdraví vašich dětí  a zajistí jim v Havířově tu nejlepší možnou péči. Zaměřuje se na preventivní, diagnostickou i léčebnou péči. 

Lékařská pomoc pro děti i dorost 

MUDr. Danuše Tenčíková nabízí profesionální lékařskou pomoc pro malé děti i dorost do 19 let věku. Se všemi svými pacienty si umí vybudovat skutečně přátelský vztah plný důvěry a porozumění. Čekárna je vybavena tak, aby se zde každé dítě zabavilo a zbavilo se strachu či stresu před vstupem do ordinace. 

Lékařka dbá na pečlivou preventivní prohlídku každého dítěte. Nemusíte si nic hlídat, upozornění o návštěvě dostanete včas. Samozřejmě se lékařka věnuje taktéž diagnostice a léčebné péči. Díky dlouholeté praxi dokáže stanovit včas správnou diagnózu a nasadit potřebnou léčbu, aby bylo dítě co nejdříve zase zdravé jako rybka. 

Moderně vybavená ordinace 

Ordinace lékařky je skvěle vybavena moderními přístroji, které jí každý den pomáhají léčit pacianty. V ordinaci má EKG přístroj, jelikož měření srdeční aktivity patří mezi pravidelné aktivity preventivní prohlídky. V ordinaci vám také vyšetří hladinu glukózy v krvi nebo provede hemukult test na odhalení případného krvácení do stolice. 

Ordinační doba:

  • Po 7-13
  • Út 7-14
  • St 13-18
  • Čt 7-13
  • Pá 7-11

Esthetic Medical Clinic Centrum estetické medicíny Praha

Křižíkova 159/56, 18000 Praha 8
606644166
Centrum estetické medicíny Praha poskytuje komplexní služby kosmetického salonu, odstranění projevů stárnutí, celulitidy, tuku v problémových partiích i chloupků. Provádíme bezbolestné úkony v mnoha oblastech: neinvazivní liposukce odstranění celulitidy laserová depilace aplikace botulotoxinu dermální výplně laserová korektivní dermatologie transplantace vlasů ...a další služby z oboru estetické medicíny

Dermatovenerologická ambulance Nemocnice Na Bulovce

Budínova 67/2, 18000 Praha 8
326992303
Dermatovenerologická klinika Praha 8 poskytuje kompletní zdravotnickou péči kožních a pohlavních chorob. Specializací dermatovenerologického zdravotnického zařízení jsou dětská kožní onemocnění, dermatologická onkologie a alergologie, léčba plísní a dalších mykologických chorob, lymfologie, flebologie a korektivní dermatologie.

Dermatovenerologie SH&B, spol. s r.o.

Revoluční 765/19, 11000 Praha 1
Klinika na Praze 1 zaměřená na léčbu pohlavně přenosných chorob a laboratorní diagnostiku. Zdravotnické zařízení poskytuje odbornou péči při zánětech močových cest, diagnostiku a léčbu neplodnosti a pohlavních chorob mužů i žen. Dermatovenerologická klinika nabízí i odborné poradenství v oblasti kožních chorob.
Venerologické oddělení|

Veroničin Blog: Jak vypadá pravá láska?

Ahoj všichni, jmenuji se Bohuslava Shevchenko a chci se podělit o své svědectví, jsem šťastně vdaná žena se 2 ...

Karmalogie a karmická numerologie - jak vyčistit karmu?

Dobrý den. Když sem dáte článek o numerologii, měli byste lidem vysvětlit základní principy výpočtů. Numerolog...

Karmalogie a karmická numerologie - jak vyčistit karmu?

4 životní úkoly:
1) 4
2) 4
3) 4
4) 8

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Stání je pro zdraví nejhorší možná "činnost". Odrovnáváte si páteř, klouby, narušujete krevní oběh, přetěžujet...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

jasně. A u toho ještě tančit a efektivita práce je nulová. Tohle ráda nemám. Mám novou profi židli, ortopedick...