Trpíte velkými akutními či chronickými bolestmi a hledáte způsob, jak se jich zbavit? Navštivte anesteziologickou ordinaci MUDr. Štěpána Bejvančického v Třemošné u Plzně, která se dlouhodobě specializuje na léčbu bolesti různého původu. Anesteziologická ordinace zajišťuje léčbu pacientům po operacích, nádorových onemocněních a jiných zdlouhavých bolestivých nemocích. Navštivte zkušeného lékaře, který najde cestu, jak vám od bolestí ulevit.

Léčba akutní i chronické bolesti

Ordinaci MUDr. Bejvančického v Třemošné u Plzně by měli navštívit všichni, které trápí neustávající bolesti různého původu. Anesteziologická ordinace zajišťuje léčbu chronických bolestí při nádorech, dále po operacích páteře či po amputacích končetin. Lékař se zabývá také léčbou bolestivých bércových vředů, pásového oparu, migrén, artróz, bolestí kloubů a jiných bolestivých onemocnění.

Konopná léčba i infuzní léčba

Anesteziologická ordinace v Třemešné využívá při léčbě bolesti tradiční i méně obvyklé postupy. Nabízí například léčbu konopím, která pomáhá při nádorech, po operacích páteře i po amputacích končetin. Ordinace poskytuje i možnost infuzní léčby školenou sestrou přímo doma u pacienta. Ambulance anesteziologie zajišťuje u onkologických pacientů také podávání infuzí vitamínu C, a to i preventivně.

Odborné konzultace a návštěvní služba

Kromě samotné léčby akutní i chronické bolesti se anesteziolog MUDr. Štěpán Bejvančický zaměřuje na poskytování odborných konzultací a poradenství pro pacienty s různými onemocněními. Pro pojištěnce u nesmluvní pojišťovny MV 211 nabízí možnost placených konzultací. Lékař nabízí i návštěvní službu doma u těžce nemocných či obtížně pohyblivých pacientů.