Hledáte v okrese Žďár nad Sázavou zkušeného dětského lékaře, který se postará o zdraví dětí od narození až do dospělosti? Navštivte ordinace MUDr. Pavla Vacovského, která je zaměřená na oblast dětské kardiologie. MUDr. Pavel Vacovský má dlouholetou lékařskou praxi a klade důraz na pečlivou preventivní, diagnostickou i léčebnou lékařskou péči.

Pediatr se zaměřením na dětskou kardiologii

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost MUDr. Pavla Vacovského se dlouhodobě zaměřuje na oblast dětské kardiologie. Provádí komplexní, cílená i kontrolní kardiologická vyšetření. Zajišťuje diagnostiku a léčbu onemocnění srdce a vysokého tlaku, a to od narození dítěte až do dospělosti.

Rodičům s dětmi s nálezy na kardiovaskulárním systému poskytuje odborné poradenství. Vyšetřuje krevní tlak, bolesti na hrudníku, kolapsové stavy i nepravidelný tep srdce. Ve spolupráci s rodiči vypracuje hodnocení možnosti a vhodnosti různých sportovních aktivit s ohledem na aktuální i dlouhodobý zdravotní stav dětí.

Dětská kardiologie a pediatrie v okr. Žďár nad Sázavou

MUDr. Pavel Vacovský působí v okrese Žďár nad Sázavou. Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost se nachází v městysu Jimramov na adrese Pavlovická 265. Zde provádí veškerá vyšetření, diagnostiku i léčebnou lékařskou péči pro děti, a to v pondělí a středy od 7:00 do 9:00 a v pátky od 7:00 do 11:00. Dále působí v ordinaci v obci Sněžné, a to v úterky a čtvrtky od 7:00 do 9:00.

Jako specialista na dětskou kardiologii je MUDr. Pavel Vacovský k dispozici dětem a rodičům ve Žďáru nad Sázavou a ve Svitavách. V ordinaci dětské kardiologie ve Žďáru nad Sázavou je k dispozici vždy v úterý od 10:00 do 16:00 a středu od 10:00 do 12:00. Ordinace ve Svitavách má ordinační hodiny ve středy od 14:00 do 16:30, ve čtvrtky a pátky pak od 13:00 do 16:30. Doporučujeme se před návštěvou některé z ordinací MUDr. Vacovského objednat s předstihem.