Hledáte v okrese Kolín zkušeného praktického lékaře, který se postará o zdraví vašich dětí od narození až do dospělosti? Za kvalitní lékařskou péčí nemusíte dojíždět do okresního města. Dětská lékařka MUDr. Kateřina Dvořáková provozuje celkem tři ordinace, které najdete v městysech Plaňany a Cerhenice a ve vesnici Chotutice.

Preventivní a léčebná péče i aplikace očkování

Dětská lékařka MUDr. Dvořáková se lékařské praxi věnuje již řadu let a se zajištěním preventivní, diagnostické i léčebné péče má bohaté zkušenosti. Klade důraz na milé a vstřícné vystupování, díky čemuž si získala důvěru mnoha malých pacientů i rodičů. Preventivní prohlídky provádí pečlivě a v případě jakýchkoliv zdravotních problémů se postará o jejich vyřešení dříve, než se přemění v závažnější problém.

Do ordinací v okrese Kolín přijeďte s dětmi také v případě, kdy je trápí konkrétní zdravotní problém. S využitím moderních diagnostických přístupů se dětská lékařka postará o odhalení příčiny a zahájí následnou léčbu. Spolupracuje s řadou specialistů, na které vás v případě potřeby odkáže. Praktický lékař pro děti a dorost provádí také aplikace očkování, a to jak povinných, tak volitelných. Rodičům vysvětlí charakteristiku jednotlivých vakcín a pomůže při sestavení očkovacího plánu. Na plánovanou preventivní prohlídku vás včas upozorní, takže na ni nezapomenete.

Plně vybavené ordinace v okrese Kolín

Profesionální lékařská péče je zajišťována ve třech ordinacích v okrese Kolín. Dětská lékařka poskytuje péči dětem a dorostu z Plaňan, Chotutic, Cerhenic a přilehlého okolí. Ordinace disponují kvalitním vybavením včetně CRP testů pro rychlé rozlišení bakteriálních a virových infekcí.