MUDr. Ivana Khollová

Mudr. Ivana Khollová poskytuje vysoce kvalitní služby ve své gynekologické ordinaci v Plzni. Neustále se vzdělává tak, aby mohla poskytnout svým pacientkám tu nejlepší možnou péči. Spolehnout se můžete na velmi přátelský přístup, vstřícnost a profesionalitu.

MUDr. Marie Hronková: Gynekologie Horšovský Týn

Dobrovského 255, 346 01 Horšovský Týn
+420 379 422 401
Gynekologická péče je základem pro zdraví každé ženy. Kvalitní a spolehlivou péči všem ženám bez rozdílu věku proto zajišťuje gynekologie Horšovský Týn v okrese Domažlice. Preventivní prohlídky, poradenství v těhotenství a mnohé další služby zde nabízí lékařka MUDr. Marie Hronková. Gynekoložka Horšovský Týn MUDr. Marie Hronková poskytuje komplexní péči v oblasti gynekologie a porodnictví pro ženy i dívky. Ať už si potřebujete zajít na pravidelnou preventivní gynekologickou prohlídku nebo vyřešit nějaký gynekologický problém či onemocnění, gynekologická ordinace lékařky Hronkové je tu pro vás. Gynekologie Horšovský Týn samozřejmě zajišťuje také veškerou péči pro těhotné ženy. MUDr. Marie Hronková provádí ultrazvuková vyšetření, vede těhotenskou poradnu a pomáhá ženám s předporodní přípravou. Gynekologická ordinace je připravena vám pomoci a poradit i při léčbě neplodnosti.  Gynekologická ordinace Kromě gynekologické a porodnické péče MUDr. Marie Hronková poskytuje odborné poradenství ve všech oblastech gynekologie a porodnictví. Ženám lékařka poradí také s výběrem antikoncepce, zajišťuje rovněž odborné poradenství pro ženy v období přechodu.  Gynekologie Horšovský Týn – ordinační hodiny: Pondělí:  7:30 – 12:00 a 12:30 – 15:00 (pro těhotné)Úterý:    10:00 – 17:00Středa:   7:30 – 15:00Čtvrtek:  7:30 – 12:30 (na objednání)Pátek:     7:30 – 12:30 Gynekologická ordinace MUDr. Marie Hronkové se nachází na adrese Dobrovského 255, Horšovský Týn – Malé Předměstí.

Gynekologie Woman: péče v oblasti gynekologie a porodnictví, Brno-Černovice

Spáčilova ul. 810/6a, 618 00 Brno
+420 732 259 165
Zkušené profesionální lékařky z Gynekologie Woman provozují oblíbenou a osvědčenou gynekologickou ordinaci v městské části Brno-Černovice. O své pacientky se postarají jak při preventivních prohlídkách, tak při vyskytujících se zdravotních problémech. Jsou specialistky na těhotenství, stejně jako na období klimakteria. Proto se zde nastávající maminky i ženy v období přechodu dostávají do těch nejlepších rukou. Na gynekologii Woman jsou na prvním místě pacientky. Samozřejmostí je individuální laskavý přístup a vstřícnost. Gynekologie Woman se stará o prevenci, léčbu, těhotenství i neplodnost Gynekologie Woman nabízí komplexní péči v oblasti gynekologie a porodnictví. Preventivní prohlídky pro ženy od 15 let provádějí pečlivě, důkladně a za pomocí nejmodernějších metod. Nabízí i očkování proti rakovině děložního čípku vakcínami Cervarix a Silgard. Pro těhotné ženy zajišťují také odborné poradenství. Stejně tak poradí i při problémech s otěhotněním, úzce spolupracují s centry, které se zabývají asistovanou reprodukcí na léčbu neplodnosti. Zkušené lékařky, které působí v části Brno-Černovice Lékařky z Gynekologie Woman se oboru gynekologie a porodnictví zabývají řadu let. V ordinaci je k dispozici i zdravotní sestra, která je registrovaná jako porodní asistentka. V ordinaci Brno–Černovice stále nabírají nové pacientky, takže se rádi postarají i o vás. Stačí gynekologii kontaktovat telefonicky, nebo poslat email. Ordinují každý všední den. Pro pracovně vytížené pacientky nabízí Gynekologie Woman možnost objednání na večerní hodiny, a to vždy v pondělí.  Gynekologie Brno-Černovice

MUDr. Donátová – DoMeNa Gyn s.r.o.: ordinace gynekologie, Hradec Králové

Poliklinika II, EUC klinika   Bratří Štefanů 895, 500 12 Hradec Králové 3
+420 495 865 255
Gynekologická ordinace DoMeNa Gyn s.r.o. poskytuje svým pacientkám kompletní léčebnou a preventivní péči v oblasti gynekologie ve městě Hradec Králové. Služby zahrnují nejen preventivní prohlídky, ale také péči o těhotné, ultrazvukové vyšetření, zavedení nitroděložního tělíska nebo nadstandardní péči. Přátelské prostředí a profesionální přístup je samozřejmostí. Přijímáme nové pacientky. Těhotenská poradna. Gynekologická ordinace je v pravé boční budově polikliniky - vchod z pravého boku, 1. patro. Spolehlivá a moderní gynekologie V gynekologické ordinaci DoMeNa Gyn s.r. o. ordinují MUDr. Donátová i MUDr. Donát. Ordinace disponuje moderním vybavením, které umožňuje provádění kompletní péče o všechny pacientky. Můžete přijít s jakýmkoliv gynekologickým problémem, který vás trápí. Mezi služby samozřejmě nepatří jen pravidelné preventivní prohlídky, ale také péče o těhotné ženy. Těm doktoři nabízí také nadstandardní screening v 1. trimestru těhotenství nebo ultrazvukové vyšetření. Test na genetické mutace i zavedení nitroděložní tělíska, Hradec Králové Doktoři poskytují také test na genetické mutace, konkrétně poruchy srážlivosti krve. Test je vhodné provést před zahájením hormonální antikoncepce, a to především u žen, u nichž se v rodinné anamnéze vyskytla trombóza, embolie nebo trombofilie. V ordinaci gynekologie může být ženám také zavedeno nitroděložní tělísko „mini“ Hradec Králové, které je vhodné pro dívky, které nerodily nebo nemohou či nechtějí užívat hormonální antikoncepci. Ordinační hodiny gynekologie: Po 12:00–17:00 bez objednání Út 7:30–11:30 bez objednání St od 12:00 poradna pro objednané těhotné ženy Čt- 7:30–11:30, 12:00–16:00 bez objednání Prenatální péče

MUDr. Jana Švarcová: gynekologická ordinace, Valašské Meziříčí a Hranice

Zašovská 778, 757 01 Valašské Meziříčí
+420 571 621 996
Hledáte zkušeného gynekologa, který vám zajistí kvalitní preventivní péči i případnou léčbu a pomůže vám i během období těhotenství? Gynekologická ordinace MUDr. Jany Švarcové ve městě Valašské Meziříčí poskytuje profesionální lékařskou službu ženám všech věkových kategorií. Gynekoložka působí také v ordinaci gynekologie ve městě Hranice. O své pacientky se stará s maximální péči a vstřícností, citlivý přístup a budování vzájemné důvěry je samozřejmostí. Gynekologická ordinace zajistí preventivní vyšetření i léčbu Ať už vás trápí konkrétní zdravotní problémy, nebo se jen chystáte na preventivní lékařskou prohlídku, měli byste pravidelně navštěvovat ordinaci gynekologie. Včasné odhalení případných problémů a jejich včasná léčba vám ušetří spoustu starostí a případných kompilkací. Obraťte se na gynekologickou ordinaci MUDr. Jany Švarcové. Pacientky si chválí především profesionální přístup, milé jednání a diskrétnost. Kromě preventivních prohlídek a léčby zajistí také odborné poradenství, poradí a pomůže při výběru metod antikoncepce i dalších oblastí, které se týkají gynekologie. Poradna pro těhotné ženy Gynekologická ordinace ve městech Valašské Meziříčí a Hranice provozuje také poradnu pro těhotné ženy. Ať už vás trápí konkrétní problém, nebo si během těhotenství s něčím nevíte rady, obraťte se na MUDr. Švarcovou. V průběhu celého těhotenství vám bude nablízku, zodpoví veškeré dotazy, provede ultrazvukové vyšetření a další potřebná odborná vyšetření. Ordinační hodiny v ordinacích Valašské Meziříčí a Hranice naleznete na webových stránkách ambulance.

Vyrobte si lahodný domácí řecký jogurt - snadno a rychle!

nevyrábím, nemám na to čas, koupim si tvarohový jogurt s příchutí čokolády a jsem spokojena

Ochutnejte vlastní mléčné výrobky: Domácí jogurt krok za krokem

nevyrábám, ale kupuji si čokoladové krémové... Jsou top mezi jogurty

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

Éterický olej LITSEA CUBEBA 10ml Dr.Popov

Éterický olej pro soustředění, paměť a myšlení V období…
Cena:
99