Hledáte v Jablonci nad Nisou spolehlivého pediatra, který se postará o zdraví vašich dětí od narození až do dospělosti? Pak navštivte ordinaci MUDr. Hany Mourkové na ulici Jitřní, která se oboru pediatrie soustavně věnuje řadu let. Lékařka provádí všeobecnou ambulantní zdravotní péči, a to jak preventivní, tak diagnostickou a léčebnou. Ordinace je vybavena moderními diagnostickými přístroji, které umožňují rychlé odhalení zdravotního problému a zahájení adekvátní léčby. Spolupracuje s řadou úzce specializovaných lékařů, se kterými vás v případě potřeby spojí.

Nepodceňujte preventivní péči u vašich dětí

Preventivní lékařská péče je v průběhu vývoje dítěte velmi důležitá. To si MUDr. Hana Mourková uvědomuje, proto se stará o pravidelné a pečlivé preventivní prohlídky, které často odhalí vznikající zdravotní problém už v jeho zárodku. Ordinace praktické lékařky v Jablonci nad Nisou má v rámci ordinačních hodin vyhrazené časy pro nemocné děti a ty zdravé, které jsou objednané na preventivní prohlídky. Díky tomu se nemusíte obávat kontaktu s nemocnými dětmi, v čekárně navíc nebudete vy ani vaše děti dlouho čekat. Součástí poskytovaných služeb je provoz kojenecké poradny, která je určena rodičům s nejmenšími dětmi.

Moderně vybavená ordinace pro přesnou diagnostiku

Součástí všeobecné ambulantní zdravotní péče je i diagnostika a zahájení adekvátní léčby. Aby bylo odhalení případného zdravotního problému rychlé a co nejpřesnější, využívá pediatrička osvědčené diagnostické metody a profesionální vybavení. Pro rychlé rozlišení virové či bakteriální infekce v organismu provádí CRP testy, které zjišťují hladiny C-reaktivního proteinu v krvi. V případě potřeby provede i Strep A test pro detekci bakterie Streptococcus pyogenes, která vyžaduje léčbu antibiotiky. Provádí také nastřelování náušnic s využitím nastřelovací pistole. Tento způsob je podstatně šetrnější než klasické propichování ušního boltce.