Obraťte se na společnost MEDIKO - OTS a využijte profesionální medicínsko-technické služby. Hlavní náplní firmy je prodej kvalitních zdravotnických potřeb, diagnostických přístrojů, ochranných pomůcek, hygienických potřeb a dalšího vybavení. Firma poskytuje služby jak profesionálním zdravotníkům, tak laické veřejnosti. Řeší i dodávky zdravotnických potřeb v rámci veřejných zakázek. Zákazníci z Hradce Králové navštěvují kamennou prodejnu, ve které si zdarma vyzvedávají objednané zboží. Pro zákazníky ze všech koutů České a Slovenské republiky provozuje firma internetový obchod s důrazem na krátké dodací lhůty.

Zdravotnické pomůcky pro lékaře a další zdravotníky

Společnost MEDIKO - OTS sídlící v Hradci Králové se specializuje na prodej kompletního vybavení pro lékaře a zdravotníky. Velkou část nabízeného sortimentu tvoří zdravotnický materiál. Na jednom místě si pořídíte veškeré injekční potřeby, obvazy, gázy, vaty, katetry nebo spojovací hadičky. Velký zájem je především o ochranné pomůcky – ústenky, operační čepice a pláště, rukavice, návleky nebo vyšetřovací papíry. Společnost nabízí také kvalitní přípravky k mytí rukou a pokožky, dezinfekční gely, dávkovače, lahvičky a mnoho dalšího.

Zdravotnický materiál pro laickou veřejnost

Firma zajišťuje kamenný a internetový prodej zdravotnického materiálu také pro zákazníky z řad široké veřejnosti. Pořiďte i vy kvalitní náplasti, obinadla, vaty nebo gázy a vybavte svou lékárničku pro případ úrazu. Objednejte si také ústenky, respirátory nebo dezinfekční gely za výhodné ceny, o které je v současnosti velký zájem.

Prodej lékařských přístrojů

Vedle zdravotnických pomůcek a materiálů se společnost MEDIKO - OTS zaměřuje také na prodej zdravotnických přístrojů. V nabídce naleznete infuzní pumpy, injekční dávkovače, tlakoměry, glukometry, pulzní oxymetry, fonendoskopy, laryngoskopy, inhalátory a mnohé další profesionální vybavení.