Luxusní designové postele : zdravé spaní a maximální pohodlí

79f3f9cbfd85440d88055754e3c5b871 (1)Luxusní manželské postele Saffron nejsou jen moderní a stylové, zdařilé po designové stránce. Na prvním místě stojí také jejich kvalita a především zdravé spaní, které umožňují. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí, kvalitní matrace drží po celou dobu spánku páteř v optimální poloze a použité přírodní materiály jsou pečlivě vybírány, aby splňovaly vysoké požadavky na kvalitu. 

 

Luxusní designové postele pro zdravé spaní

Spánkem trávíme velkou část života, abychom zdravé spaní brali na lehkou váhu a podceňovali jeho význam. S kvalitou našeho života totiž neodmyslitelně souvisí právě kvalita spánku. Zdravé spaní je nezbytné pro fyzickou i duševní regeneraci, pro vytváření paměťových stop i pro celou řadu metabolických pochodů. A pokud usilujete o hubnutí, věřte, že kvalitní spánek má také velký vliv na váhu - pokud je tělo v důsledku nedostatku spánku ve stresu, snáze si ukládá tuky, které v tu chvíli slouží jako obranný mechanismus. Shazování nadbytečných tukových zásob je v takových případech mnohem složitější. Nehledě na to, že při nedostatku kvalitního spánku vám bude chybět energie na jakoukoli aktivitu.

Pokud se vám špatně spí, budete se během noci často budit, což vede k vyplavování stresových hormonů. Důsledkem jsou nejen deprese, ale i zvýšené riziko infarktů a mozkových příhod.

Řešením, jak těmto problémům předcházet, je zdravé spaní - tedy kvalitní postel. A pokud chcete opravdu luxusní postel, z nabídky společnosti Saffron si rozhodně vyberete. Luxusní manželské postele jsou sice větší investicí, která se však vyplatí - vždyť jde mimo jiné o investici do zdraví.

Postele z přírodních materiálů nejvyšší kvality

Přírodní materiály, jako jsou koňské žíně, ovčí vlna, kašmír, přírodní kaučuk a odolné dřevo ze švédské borovice, se pod rukama zkušených mistrů po desítkách hodin precizní ruční práce promění v umělecké dílo, které se stane nejen klenotem vaší ložnice, ale také místem, kde budete každý večer rádi usínat a ráno se probouzet nabití energií.