Trápí vás nebo vaše děti vady řeči, sluchu či hlasu a hledáte odborníky, kteří vám poskytnou profesionální péči? Pak se obraťte na privátní ordinaci klinické logopedie PaedDr. Dany Švandové v Brně, která se oboru logopedie věnuje řadu let. Svým profesionálním přístupem, vstřícným vystupováním a individuální péči si získala důvěru mnoha pacientů z řad dětí i dospělých.

Péče o klienty všech věkových skupin

Problémy s vadami řeči trápí nejen děti, ale i dospělé. Ordinace klinické logopedie v Brně se tak zaměřuje na poskytování služeb klientům všech věkových kategorií, kteří mají problém s vadami a poruchami komunikačního procesu. V rámci úvodní konzultace vyslechne PaedDr. Dana Švandová klienta a zjistí, s jakými problémy se potýká. Následně provede diagnostiku a doporučí vhodný postup odstraňování potíží.

Léčba vad řeči probíhá standardně v rámci opakovaných setkání, během kterých dochází k procvičování mluveného projevu a postupnému odstraňování vzniklých problémů. Po prvním vyšetření a stanovení diagnózy se zahájí terapie, jejíž frekvenci určuje klinický logoped podle potřeb a možností klienta. Paní doktorka Švandová spolupracuje také s řadou dalších specializovaných lékařů, na které své pacienty v případě potřeby odkáže.

Ordinace přijímá nové klienty

Privátní ordinace klinické logopedie v Brně přijímá nové klienty, a to po předchozí telefonické domluvě na základě doporučení praktickým lékařem nebo ambulantním specialistou. Péče logopeda je hrazena z veřejného zdravotního pojištění. Ambulance je smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven.

Logopedická ordinace PaedDr. Švandové je klientům k dispozici vždy od pondělí do pátku, a to v následující ordinační hodiny:

  • Pondělí: 8:00–12:00, 13:00–17:00 hod.
  • Úterý: 8:00–12:00, 13:00–17:00 hod.
  • Středa: 8:00–12:00 hod.
  • Čtvrtek: 8:00–12:00, 13:00–16:00 hod.
  • Pátek: 8:00–12:00, 13:00–14:00 hod.