2

Lékárna Stará Boleslav

Lékárna U Svaté Ludmily je kamenná lékárna, která funguje rovněž jako internetová lékárna pro celou ČR. Lékárna je otevřena denně vyjma neděle a nabízí svým zákazníkům kompletní sortiment lékárenského zboží: volně prodejné léčiva, léky na předpis, potravinové doplňky i lékárenskou kosmetiku. Najdete zde také čaje a přípravky na hubnutí.

U Svaté Ludmily: Lékárna Stará Boleslav

Potravinové doplňky, běžné léky i léky na předpis. To zdaleka není vše, co lékárna U Svaté Ludmily Stará Boleslav přináší svým zákazníkům. Naše lékárna totiž nabízí velmi široké spektrum lékárenských produktů od těch klasických až po specifické zdravotnické pomůcky, ale dokonce také vybrané veterinární přípravky pro domácí mazlíčky. Samozřejmostí je široký výběr kosmetických přípravků pro dospělé i děti.

Lékárenská kosmetika se zpravidla vyznačuje vyšší kvalitou, a proto po ní často sahají zejména ženy, které chtějí péči o svou pokožku či pokožku svých dětí věnovat maximum. To stejné se týká solární kosmetiky, tedy přípravků na opalování.

Oblíbenou kategorií jsou také potřeby pro děti a maminky – tedy dětská kosmetika, zdravotnický materiál pro péči o kojence, ale také nejrůznější dámské hygienické potřeby. Ze zdravotnických pomůcek máme v nabídce lékárny nejen prostředky pro krytí a fixaci, ale také protetické a rehabilitační pomůcky nebo prostředky pro zrakově a sluchově postižené.

Specifickou, avšak neméně důležitou skupinou výrobků, které má lékárna ve Staré Boleslavi rovněž v nabídce, jsou veterinární přípravky – tedy například produkty pro psy a kočky proti klíšťatům a blechám (antiparazitika), ale i krmiva a podobně.

Online lékárna Stará Boleslav – internetový prodej léků

Pro všechny zákazníky a pacienty, kteří upřednostňují online nákup léků a léčiv s dodáním přímo domů, lékárna Stará Boleslav provozuje přehledný e-shop. V tom je možné vybírat z více než 15 000 produktů, platba pak probíhá dle volby zákazníka převodem nebo na dobírku. Značnou výhodou je doprava zdarma již u nákupu nad 1999 Kč, objednané zboží je samozřejmě možné také kdykoli osobně vyzvednout v kamenné prodejně lékárny.

lékárna 4Kamenná i online lékárna
U Svaté Ludmily

Otevírací doba:
Po – Pá: 8:00 – 17:30
So: 8:30 – 12:00
Ne: zavřeno 

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte