Fotolia_103973084_XSa

Lékárna Levandule: vše pro vaše zdraví

Lékárna Levandule se nachází ve Zbýšově u Brna a své klienty si dlouhodobě získává osobním přístupem, citlivou komunikací nebo prodlouženou otevírací dobou. V sortimentu lékárny najdete vše od klasických farmaceutických léčiv po alternativní bylinné preparáty, přírodní kosmetiku i potřeby pro nastávající maminky nebo kojící matky. V lékárně navíc uplatníte dárkové poukázky a šeky.

Lékárna Levandule Zbýšov

Hledáte ve vašem okolí lékárnu, na kterou se budete moci spolehnout? Místo, kam zajdete pro léky a rovnou tam pořídíte i výživu nebo doplňky pro vaše nejmenší? Pak je Lékárna Levandule ve Zbýšově to pravé pro vás. Najdete zde pestrý výběr léků i zdravotnických prostředků, stejně jako nejrůznější doplňky stravy nebo vše pro matku a dítě

Lékárna Zbýšov u Brna 

V našem sortimentu najdete samozřejmě léky a léčiva, ale také další lékárenské zboží včetně bylinných nebo kosmetických přípravků. Vybírat si můžete z následujícího sortimentu:

  • kosmetické a přírodní přípravky
  • zdravotnické potřeby a laboratorní materiál
  • vitamíny a potravinové doplňky
  • dětské výživy (kaše, sušená mléka) a další potřeby pro děti
  • sortiment pro těhotné a kojící matky
  • veterinární léčiva a preparáty
  • homeopatické přípravky
  • bylinné přípravky a čaje
  • ...a další různorodý sortiment

Lékárna levandule přijímá dárkové poukázky

Dostáváte v práci jako odměny poukázky nebo dárkové šeky a přemýšlíte, kde je uplatnit? Přijímáme dárkové poukázky SODEXHO včetně variant vital a flexi pass. Uplatníte u nás také dárkovou poukázku EDENRE ve variantách medica nebo multi i šeky UNIŠEK nebo CADHOUC. Za všechny tyto poukázky si u nás můžete vybrat potravinové doplňky, vitamíny nebo nejrůznější zdravotnické potřeby. Při výběru léků vám navíc bude k dispozici kvalifikovaný personál, který vám ochotně pomůže s každým vaším problémem.

Otevírací doba přizpůsobená potřebám klientů

Individuálním potřebám našich klientů jsme přizpůsobili i naši otevírací dobu. Dvakrát v týdnu pro vás proto máme otevřeno až do šesté hodiny večerní. Stihnou nás proto i ti z vás, kdo končívají v práci později.

Lékárna Levandule - Zbýšov u Brna se těší na vaši návštěvu!

Otevírací doba
Pondělí: 7:30 - 16:00
Úterý: 7:30 - 18:00
Středa: 7:30 - 18:00
Čtvrtek: 7:30 - 16:00
Pátek: 7:30 - 16:00

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte