Ladislava Bubníková- prodej dioptrických brýlí

Ladislava Bubníková již řadu let provozuje optiku ve městě Nový Bor. Nabízí prodej dioptrických skel a brýlových obrub včetně kompletace, poskytuje odborné poradenství a stanovení korekce. Spolehnout se můžete na velmi vstřícný přístup a těšit se můžete na široký výběr dioptrických brýlí různých tvarů a stylů.

Prodej kvalitních dioptrických brýlí

V sortimentu oční optiky Ladislavy Bubníkové naleznete skutečně pestrý výběr dioptrických skle a brýlových obrub. Ladislava vám pomůže nejen s výběrem brýlí na míru přímo pro vás, ale také dokáže upravit i vaše stávající brýle.

Přímo v optice vám změří zrak a stanoví korekci. Díky nejmodernější technice změří vás zrak s naprostou přesností. Se stejnou přesností zabrušuje a vsazuje brýlové čočky.

Oční optika pro lepší a kvalitnější život

Oční optiku najdete na adrese Dvořákova 319. Jestli si nejste jisti, jaké brýle jsou pro vás vhodné, nechte si poradit. Mnoho lidí s oční vadu chtějí i při nošení dioptrických brýlí vypadat trendy a dobře. Díky širokému výběru obručí si zde opravdu vybere každý a přijde si tu na své extravagantní typ člověka i introvert.

Optika nabízí i prodej slunečních brýlí a kontaktních čoček. Pokud se vám obruče rozbijí, neváhejte se do optiky vydat znovu na opravu.

Provozní doba:

Po-pá: 9:00-11:30, 13:30 -16:00

pOptik s.r.o.

Ječná 549/5, CITY EMPIRIA, 8.patro, 12000 Praha 2
776327223
Oční optika Praha 2 nabízí ucelené portfolio služeb a široký sortiment brýlí pro všechny věkové kategorie. V naší nabídce najdeme mimo jiné také elegantní francouzské obruby Dilem, pánské hi-tech obruby TAG Heuer a další originální a světově uznávané produkty.

Robert Mošnička

Vyšehradská 37, 12800 Praha 2
606390509
Dioptrické brýle, kontaktní čočky, pestrý výběr brýlových obrub, sluneční brýle a příslušenství pro údržbu brýlí. Robert Mošnička provozuje oční optiku s prodejem a záručním i pozáručním servisem brýlí na adrese Vyšehradská 37 – Praha 2.

Aliance Optik, s.r.o.

Moskevská 911/6, 36301 Ostrov
353228885
Zprostředkování podpory prodejců optiky.||||

AURA oční optika, s.r.o.

Jindřišská 1694/29, 11000 Praha 1
222247333
Pražská oční optika nabízí poradenství a prodej v oblasti brýlí a kontaktních čoček, zajisťuje kompletní vyšetření očí a měření zraku v krátkých objednacích termínech. Samozřejmostí je i prodej příslušenství pro brýle a kontaktní čočky či kvalitních slunečních brýlí.

Laserová operace očí pomůže vyřešit Vaši oční vadu jednou pro vždy

Po laserové operaci oči mám zhoršené vidění v noci.

Laserová operace očí pomůže vyřešit Vaši oční vadu jednou pro vždy

je tento typ zákroku proplácený zdravotní pojištovnou OZP?

Jak vyrobit dárek na poslední chvíli? Tipy na bleskurychlé a jednoduché hand made kousky

Děkuji za připomenutí, jak se dá kouzlit i z mála. Každoročně vyrábím vaječný koňak a daruji v menších lahvičk...

Drobné úrazy k létu patří. Dva tipy, díky nimž se zahojí rychleji

Shodou okolností jsem použila Bionect (mam neco podobneho na vyletech mimo domov vzdycky) na dovolene v Bulhar...

Čakrová svíce Cereus zelená - LÉČENÍ

Zelená čakrová svíce – léčení, rozhodování, cesta za…
Cena:
199