KRAJCAR, s.r.o. si zakládají na kvalitě, funkčnosti a moderním provedení. Sortiment je opravdu široký:

  • zrcadlové skříňky
  • umyvadlové skříňky
  • umyvadla
  • doplňkové skříňky
  • doplňky do koupelny

Pracovníci společnosti vyjdou vstříc i v případě, že budete potřebovat jiný typ úchytek. Budou-li mít úchytky stejnou rozteč, je výměna dokonce zdarma! Na výběr jsou úchytky z chromu, hliníku, nerezu a nisatu.

Firma nenabízí pouze koupelnový nábytek, ale i umyvadla a koupelnové doplňky. K těm patří například velký výběr osvětlení k zrcadlům a galerkám, držáků, nábytkových noh a polic.

Nábytek do koupelny od opravdových expertů

Několikanásobné kontroly produktů, moderní CNC stroje anebo spolupráce s těmi nejlepšími výrobci a dodavateli. To vše zajišťuje prvotřídní kvalitu výrobků. Nábytek do koupelny se dodává ve smontovaném stavu, aby měl zákazník zajištěn komfort i důslednost při montáži. 

Téměř všechny produkty se nabízí v 18 odstínech dřeva a 190 odstínech nástřiku. U bílého nábytku je jeho expedice v pouhých 24 hodinách od potvrzení objednávky

Koupelnový nábytek na míru je dodáván už do 14 dnů od potvrzení objednávky. Za firmou KRAJCAR, s.r.o. stojí 15 let zkušeností na trhu a spousta spokojených zákazníků. Firma sídlí ve Valašském Meziříčí, nábytek do koupelny však dodává zákazníkům po celé České republice.