Krása pro ženy – vizážistka a astroložka Kateřina Schlosserová

Není tajemstvím, že každá žena touží být krásná. Ať už potřebujete poradit s účesem, s líčením či vhodnou kosmetikou, nebo typologií barev, které se k vám hodí, je tu pro vás v Brně vizážistka a astroložka Kateřina Schlosserová. Kromě konzultací jsou v nabídce mimo jiné i kurzy líčení. Starší ženy mohou zaujmout také nabízené omlazující služby či vyhlazování vrásek pomocí nejnovějších přípravků proti stárnutí.

Obličejová jóga i škola omlazení a liftingu

Profesionální vizážistka a lektorka Kateřina Schlosserová se zaměřuje také na obličejovou jógu využitím japonských technik. Kurzy obličejové jógy vyučuje po celé České a Slovenské republice a je o ně obrovský zájem. Během několika hodin se naučíte cviky a techniky, které vám zpevní obličej a vyhladí vrásky. Lektorka vás tyto cviky osobně naučí a jejich správné provedení vám i dokumentačně vyfotografuje.

Velký zájem je také o školu omlazení a liftingu, kterou paní Schlosserová úspěšně provozuje již řadu měsíců a sklízí s ní velké úspěchy. Naučí vás, jak si samy můžete doma omladit pleť obličeje i těla a jak provádět domácí lifting. Vizážistka Kateřina Schlosserová je vyškolena i na měření EKG, ovládá omlazování pomocí přístrojů i japonských technik a své znalosti i zkušenosti vám ráda předá.

Stát se modelkou nebylo nikdy jednodušší

Přemýšlely jste někdy o tom, jaké by to bylo stát se na chvíli modelkou? Proměnu vizáže a následné profesionální focení nabízí Kateřina Schlosserová zájemkyním ve svém ateliéru v Brně. To, že s pózováním před objektivem nemáte zkušenosti, není žádnou překážkou. Díky skvělé vizážistické přípravě a uvolněné atmosféře ve fotografickém studiu se stanete modelkou hravě a odnesete si domů krásné profesionální fotografie, které jsou vhodné také jako dárek. Nechat zhotovit si můžete originální i klasické portréty nebo fotografie v ateliéru i exteriéru.

Horoskop na míru

Zajímá vás, co vás čeká? Kromě kosmetických služeb nabízí Kateřina Schlosserová také možnost využít astroporadny, kde pro vás sestaví osobní nebo partnerský horoskop na míru. Kateřina Schlosserová studovala u našich předních astrologů a sama se astrologii věnuje už 17 let. Zhotovené horoskopy zasílá nejen po celé České republice, ale také na Slovensko a do všech zemí Evropské unie.

LaEstetica, s.r.o.

U Kanálky 1585/9, 12000 Praha 2 - Vinohrady
222220935
kosmetický salon

Michael Kopřiva - MIKO Kadeřnictví LUKA

Mukařovského 1986, 15500 Praha 5 - Stodůlky
Na Praze 5 ve Stodůlkách provozujeme kadeřnický a kosmetický salon, který zahrnuje jak péči o krásné vlasy, tak i zdravou a krásnou pleť, nehty, řasy atd. Nabídka služeb je pestrá: Dámské kadeřnictví Pánské kadeřnictví Dětské kadeřnictví Laserová kosmetika Prodlužování řas Manikúra Pedikúra Nastřelování náušnic Odborné poradenství

Beauty of Rose Natalja Pecháčová

Šumavská 19, 12000 Praha 2 - Vinohrady
Kosmetika.||Masáže:| - masáž lávovými kameny| - čokoládová masáž.|||

INDUBIA s.r.o.

Milady Horákové 116/109, 16000 Praha 6 - Hradčany
605419592
Laserové centrum.

Opice kapucín (Malpa kapucínská) je hravý a netradiční mazlíček

Prosím, kde jste našla opicku? Díky za info

Mřenka nádherná: Chov rybiček raději pro zkušenější chovatele!

Nádherná ryba. Mám v šestiovce osm kousků a parádní pohled.

Třinácté znamení Hadonoš: Jste narození v jiném znamení zvěrokruhu?

Kabala se neustále snaží o nějaké fígle, tak proč je únor kratší když za rok máme buď 13 úplňků a nebo novolun...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/