Kočárky Jany v Jihlavě: Největší výběr kočárků na Vysočině

Výběr kočárku před narozením miminka podstatně ovlivní váš komfort na další přibližně 3 roky. Nepodceňujte proto odborné poradenství na specializované prodejně, kde se vám dostane kvalitní péče a rady uzpůsobené vašim preferencím i finančním možnostem. Prodejna Kočárky Jany v Jihlavě nabízí největší výběr kočárků na celé Vysočině na 300 m2 plochy a také mnoho benefitů pro zákazníky.

Všechny druhy kočárků na jednom místě

Sháníte kočárek do města, terénu, na sportování, nebo máte jiné požadavky, co by měl kočárek splňovat? Nebojte se obrátit na odborníky v prodejně Kočárky Jany, kteří dokážou poradit s parametry kočárku i vybrat přesně model na míru vašim potřebám.

I když vaše finanční situace nedovoluje pořízení kočárku ve vyšší cenové kategorii, nechte si poradit, který z levnějších modelů se kvalitou a parametry blíží k tzv. vyšší třídě.

Další služby od Kočárky Jany

  • Možnost uskladnění kočárku do porodu

  • Vyzkoušení kočárku na simulaci různých terénů

  • Zapůjčení náhradního kočárku v případě reklamace

  • Dárek zdarma ke každému nákupu kočárku

  • Každé 3 měsíce soutěž o voucher

Kvalitní potřeby pro kojence i maminky Eko Brouček je e-shop nabízející potřeby pro kojence, jako jsou látkové pleny, ekologická drogerie, dudlíky, lahve, potřeby k přebalování, šátky, nosítka, hračky, zavinovačky, příslušenství do kočárku, deky, oblečení pro děti a další kojenecké potřeby, bez nichž se neobejde žádná maminka, která chce pro své děťátko jen to nejlepší.

Bevotex - chráněná dílna Týn nad Vltavou

Havlíčkova 61, 375 01 Týn nad Vltavou
Firma Bevotex je chráněná dílna v Týně nad Vltavou, která se zaměřuje na výrobu a prodej didaktických pomůcek a chytrých hraček pro předškoláky a školáky. Didaktické pomůcky dodává jak do mateřských, tak i základních a speciálních škol. Vzniklé produkty vedou k rozvoji myšlení, motoriky, představivosti i znalostí malých dětí. Hračky pro školáky a předškoláky Chráněná dílna Týn nad Vltavou vyrábí didaktické pomůcky, jako jsou výukové hry, hračky, skládačky a další chytré hračky pro školáky, předškoláky i žáky speciálních škol. Díky tomu, že veškeré produkty vznikají v chráněné dílně, splňuje společnost podmínky pro poskytování náhradního plnění pro odběratele. Nákup pomůcek je zde tedy výhodný nejen pro děti, ale i pro samotné zákazníky. Při vývoji nových pomůcek firma spolupracuje s odborníky na vzdělávání dětí, jejichž doporučení, zkušenosti a rady vedou k neustálému zdokonalování výsledných produktů. Těmito odborník jsou například prezidentka Asociace ředitelů základních škol ČR Mgr. Bc. Hana Stýblová, nebo vedoucí instruktor Autopress Trainingu Bc. Ladislav Kohoutek. Didaktické pomůcky, které mají děti rády Chráněná dílna Týn nad Vltavou prodává hračky pro školáky různého věku a úrovně myšlení, které mají za úkol nejen děti zabavit, ale také vzdělat a poučit. V nabídce najdete logické hry, zvukové pomůcky, magnetické pomůcky, vzdělávací hry a další didaktické pomůcky. Pro starší děti jsou vyráběny hry pro výuku matematiky, biologie, dopravní výchovy, pro rozvoj čtení či psaní.

Investing Control, s.r.o. Babyplace

Krmelínská 2, 72000 Ostrava - Hrabová
+420 775498280

Iveta Matušková Ivema baby

Souběžná 257, 73932 Vratimov - Horní Datyně
+420 737765112

Jak na domácí pečivo bez pekárny - 10 skvělých receptů

Chleba se peče v uzavřené troubě. Mít troubu otevřenou a při pečení v ní držet ruku může jen opravdový pitomec...

Jak na domácí pečivo bez pekárny - 10 skvělých receptů

Peču chleby už třetím rokem. 230°C až 250°C na začátku pečení je normálních (v troubě je i pára), po 15 minutá...

Macecha a otčím aneb Jak se popasovat s rolí nevlastního rodiče?

Dobrý den, taky jsem "macecha" - akorát moje "nevlastní dcera" je jen o jedenáct let mladší jak já... bohužel ...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url]
https://www.seznam.cz/ ...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Stání je pro zdraví nejhorší možná "činnost". Odrovnáváte si páteř, klouby, narušujete krevní oběh, přetěžujet...