Firma se věnuje vývoji a výrobě operačních pomůcek a implantátů pro potřeby ortopedie a traumatologie. K dostání jsou vysoce kvalitní a odolné endoportézy, které pacientům usnadňují jejich potíže s pohybem a umožňují jim aktivnější život i s kloubní náhradou.

Beznoska s.r.o. spolupracuje s celou řadou nemocnic a dalších zdravotnických zařízení, které si mohou vybrat mezi kvalitními produkty přesně to, co potřebují pro své pacienty. Výrobní program zahrnuje:

  • kloubní náhrady - kyčelní, kolenní, loketní, ramenní
  • individuální náhrady
  • šrouby
  • minidlahy

Endoprotézy vyvíjí tým odborníků z řad lékařů

Specifické zaměření výroby vyžaduje široký rozsah odborných znalostí technického i medicínského charakteru. Právě z tohoto důvodu firma úzce spolupracuje s předními odborníky z řad lékařů i metalurgů.

Díky dlouhodobé spolupráci s četnými klinickými pracovišti může společnost neustále zdokonalovat své výrobky a lépe reagovat na potřeby pacientů. Díky neustále inovaci výrobních technologií a programů se úspěšně daří realizovat patenty.

Kloubní náhrady z kvalitních materiálů

Všechny kloubní náhrady a další nabízené produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů. Díky tomu získá pacient skutečně prvotřídní endoprotézy, které dokáží být stoprocentní náhradou a umožní tak žít pacientovi pohodlný a aktivní život i po operaci.