Dobrou kávou vás pohostí Kavárna Nahoře, přepadne-li vás hlad, sejděte o pár schodů níže do Restaurace Dole. Oba podniky vás pohltí svou kouzelnou atmosférou a nabídkou kvalitního jídla a pití natolik, že se sem budete vždy rádi vracet. Nahoře a dole sídlí na adrese Praha 6.

Kavárna Nahoře nabídne kvalitní kávu a lahodné dezerty

Máte-li chuť na dobrou kávu, zůstaňte nahoře v prostorách s výhledem do ulice. Kavárna Nahoře vám nabídne kvalitní a chutnou kávu. Čerstvá zrnka pochází z pražírny Coffee Source a pohladí vás svou chutí na jazyku. V nabídce mají klasické kávové nápoje od espressa po cappuccino. Hořkou chuť kávy skvěle doplníte některým ze zákusků, k poklidným večerům si zase můžete objednat láhev nebo jen sklenku kvalitního vína.

Provozní doba Kavárny Nahoře:

Pondělí - čtvrtek:   9:00 - 24:00
Pátek:   9:00 - 01:00
Sobota: 14:00 - 24:00
Neděle: 17:00 - 24:00

Restaurace Dole potěší vaše chuťové buňky

Na dobrou večeři nebo oběd stačí sejít pár schodů dolů do podzemní části. Restaurace Dole má opravdu širokou nabídku pokrmů. Vyberou si zde milovníci italské a středomořské kuchyně i vegetariáni a vegani, ale na své si přijdou také ti, kteří dávají přednost české klasice. V nabídce Restaurace Dole najdete italskou pastu všech druhů, hovězí, kuřecí, kachní i telecí maso v různých úpravách nebo několik druhů salátů. Šéfkuchař Restaurace Dole má s vařením dlouholeté praktické zkušenosti, které načerpal v kuchyni italských mistrů. Vaření je pro něho láska, což se odráží i v chuti a kvalitě pokrmů, které připravuje.

Dobré jídlo vhodně doplníte skvělým vínem nebo točeným pivem Permon. Z nealkoholických nápojů jsou v nabídce nápoje Bernard. Restauraci můžete navštívit v otvíracích hodinách od pondělí do soboty 11:30 – 23:00.

Soukromé oslavy a firemní akce

Hledáte-li vhodné místo pro vaši rodinnou oslavu, firemní večírek nebo svatbu, na které jen tak nezapomenete vy ani vaši hosté, obraťte se na Restauraci Dole. S organizováním podobných událostí různých velikostí mají četné zkušenosti a rádi vám vyjdou vstříc ve vašich požadavcích.