Fotolia_134475624_XSa

Zážitkové masáže Brno - Eva Zavadilová

Studio Živý dotek se zaměřuje na luxusní zážitkové masáže v Brně - Žabovřeskách. V příjemném prostředí se klienti mohou nechat hýčkat i celé hodiny, a to za pomoci kvalitních produktů biokosmetiky. K dispozici je jim kromě doslova kouzelných rukou zkušené a příjemné masérky také nápojový servis a možnost konzultací.

tantra masáže Brno • zážitkové masáže • aromaterapie

Intuitivní a tantra masáže Brno

Masážní studio Živý dotek se nachází v brněnské čtvrti Žabovřesky. Specialitou jsou dlouhé celostní intuitivní masáže na míru každému zákazníkovi a také tantra masáže. Prioritou zkušené masérky Evy Zavadilové je kvalita, nikoli kvantita. Soustředí se na to, aby klienti odcházeli plně odpočatí, plní energie a obohaceni o nový zážitek. 

Živý dotek: luxusní zážitkové masáže

Živý dotek Brno nabízí luxusní zážitkové masáže, které jinde nenajdete. Každá je sestavena a promyšlena tak, aby poskytla tělu jak úlevu od bolestí a stresu, tak také novou energii a prožitek. Snoubí se v nich prvky různých technik, například havajské Lomi Lomi, masáže lávovými kameny, aromaterapie a další masážní a relaxační procedury. Jejich vzájemná kombinace podpoří celkové uvolnění. Při luxusní čtyř nebo i pětihodinové masáži zažijete dokonalou relaxaci a regeneraci těla i mysli. Je obohacena o prvky, které nejsou součástí samostatných procedur.

Tantra masáže Brno

Tantra masáže přináší nejen příjemné pocity během masáže samotné, ale zharmonizují celé tělo i mysl. Vedou k sebepoznání a sebepřijetí, lepšímu porozumění svému tělu a jeho sladění s duší. Tantra masáže pomáhají také ke zlepšení partnerských a mezilidských vztahů. Hned v úvodu klienta připraví na tantra masáže úvodní smyslný rituál, který pomůže k naladění na nadcházející prožitky. Před začátkem i po ukočení tantra masáže je vyhrazen čas, kdy je možné konzultovat očekávání i prožitky a klást otázky. 

Tantra masáž v brněnském masážním studiu je výjimečná jak dobou trvání (obvykle 2 - 3 hodiny, po domluvě si můžete vychutnat zážitek i 4 nebo 5 hodin), tak i komplexností. Eva Zavadilová vás nejprve naučí správně dýchat a pracovat s tělem, aby se energie probudila a proudila po celém těle. Klienti se tak mohou připravit na neobyčejný prožitek, který většina z nich nikdy nezažila. 

Regenerační a zdravotní masáže

Kromě luxusních zážitkových a tantra masáží se můžete objednat rovněž na klasickou regenerační masáž anebo zdravotní masáž s diagnostikou akupresurních bodů a jejich stimulací. V nabídce jsou vhodné masáže pro ženy i masáže pro muže. Kosmetika, kterou budete ošetřeni, je v bio kvalitě, tedy bez obsahu ropných látek. Při masážích je rovněž využíváno aromaterapie a uklidňujícího vlivu hudby. Eva Zavadilová hovoří také plynně anglicky a italsky a pasivně ovládá i němčinu.


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte