Ing. Maria Baudyšová Jirků: astrologické poradenství i on-line kurzy astrologie

Hledáte způsob, jak zlepšit svůj život? Obraťte se na profesionální astroložku Ing. Mariu Baudyšovou Jirků, která se věnuje astrologickému poradenství a oblasti spirituální regrese a terapie. Ať už chcete hýčkat své tělo i duši léčebnou terapií, nebo se zajímáte o duchovní svět a posmrtný život, paní Baudyšová vám pomůže najít správnou cestu. Pro zájemce pořádá také on-line kurzy astrologie, v rámci kterých rozšíříte své znalosti o správné vykládání horoskopů a jiné oblasti astrologie.

Astrologické poradenství i spirituální regrese

Úkolem astrologa je tlumočit řeč vesmírných těles do jazyka, který je člověku srozumitelný. O to se postará Ing. Maria Baudyšová Jirků v rámci individuálního astrologického poradenství. Sestaví vám osobní horoskop, kalendář početí a pomůže i s výhledy do vaší budoucnosti. Věnujte se také sestavování horoskopů dětí či partnerské astrologii.

Pokud vás zajímá duchovní svět, využijte služby astroložky v oblasti spirituální regrese. Absolvovala výcvik u Bernadety Hodkové, která u nás tuto metodu jako jediná vyučuje. Jedná se o metodu hluboké práce na sebepoznání i pochopení vlastního života a jeho smyslu.

On-line kurzy astrologie

Velký zájem je o pořádané on-line kurzy astrologie, během kterých rozšíříte své astrologické znalosti. V kurzu se probírá například látka aspektů mezi planetami, stejně tak i syntéza výkladu horoskopu podle dominant. Podrobnější informace o on-line kurzu naleznete na internetových stránkách, kde se dozvíte také o způsobu přihlašování a dalších poskytovaných službách.

Společnost Euro Trade Plus se zabývá provozováním internetových i kamenných obchodů zaměřených na ezoteriku, tajemno a zdravou výživu. Najdete zde široký výběr amuletů, talismanů, ezoterických knih, harmonizačních předmětů podle feng shui, pomůcek pro magnetoterapii, potravinových doplňků i přírodní kosmetiky. Kromě nabízených produktů lze využít také služeb Výklad karet a Výklad snů.  Zdraví pro tělo, mysl i duši Produkty ze Spiritobchod.cz využije každý, kdo se zajímá o zdraví své i svých blízkých, duchovno, očistu těla i duše či ezoterická témata. Nabídka e-shopu i kamenných prodejen: Zdravá výživa a přírodní kosmetika: zdravé oleje (olivový, mandlový, lněný, rakytníkový,...), bylinné čaje a čajové směsi, produkty pro detoxikaci organismu, konopná kosmetika, peruánské byliny atd. Magnetoterapie: magnetické náramky a další produkty pro magnetoterapii Knihy a dárková balení zaměřená na ezoteriku a zdraví Amulety a talismany: stříbrné, zlaté i z dalších kovů Kabbalah náramky, siderická kyvadla, léčivé kameny a další předměty pro zdraví těla i ducha

Bombastus - přirozený svět

Koloděje nad Lužnicí 107, 375 01 Týn nad Vltavou
+420 777 333 161
E-shop Bombastus - přirozný svět nabízí nejen ezoterické zboží, jako jsou amulety, šperky, předměty pro ochranu zdraví a podobně, ale také celou řadu titulů ezoterické literatury a mnoho dalšího.

Nefertitis - ezoterika, drahé a léčivé kameny

Vrchlického 220, 289 22 Lysá nad Labem
+420 601 392 805
Nejrůznější ezoterické zboží, jako jsou léčivé kameny, amulety, ale také třeba čakrové svíčky - to vše najdete v internetovém obchodě zaměřeném na ezoteriku Nefertitis.

Ezoterický obchůdek Radost

Pomezní 5, 373 16 Dobrá Voda u Českých Budějovic
+420 775 166 535
Amulety, kyvadla - virgule, ozdoby z Nepálu, tarotové karty, osobní léčivé obrazy,meditační pomůcky a mnoho dalšího nabízí e-shop Ezoterický obchůdek Radost. Zboží dodáváme i na dobírku.

Těžké kovy v těle - o jaké kovy jde, co mohou způsobovat, odkud je získáváme a jak se jich zbavit

Chtěl jsem se optat jestli nevíte jak mám postupovat když mám narkolepsií s kataplexií,jestli se toho mohu zba...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/