nezarka-budova-02

Ubytování na Třeboňsku

Ubytování v nádherné přírodě, kde můžete načerpat ztracenou energii a sílu. To vám poskytuje Hotel Nežárka ve 20 pokojích se sociálním zařízení nebo apartmány s plně vybavenou kuchyní. Hotel má také moderní restauraci, kde si můžete pochutnat na vybraném menu, a to jak uvnitř, tak i venku na zahrádce. Hotel je vhodný pro svatby nebo firemní akce.

Hotel Nežárka nabízí příjemné ubytování na Třeboňsku

Pohodlné ubytování uprostřed krásné přírody v oblasti Třeboňsko nabízí Hotel Nežárka v malebné vesničce Novosedly nad Nežárkou. Pro hotelové hosty je připraveno 20 pokojů se sociálním zařízením anebo apartmán se dvěma prostornými pokoji a plně vybavenou kuchyní. O hosty bude postaráno nejen v luxusní restauraci, ale také během celého pobytu. Personál rád poradí tipy na výlety, zapůjčit si můžete kola i koloběžky anebo si pobyt užít také s domácím mazlíčkem.

Hotel Nežárka - perfektní ubytování pro rodiny i firmy

Hotel Nežárka nabízí svým hostům pohodlí v útulně vybavených pokojích. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením, televizí, pohodlnými postelemi, stolem s křesílkem i prostornou šatní skříní. Internetové připojení je samozřejmostí. Pro ty, kteří vyžadují maximální komfort, je připraven skvělý apartmán s vlastní kuchyní a nádherným výhledem do přírody.

Hotel je vhodný nejen pro rodinné dovolené, ale také pro pořádání svateb i firemních akcí jako jsou semináře či teambuildingy

Odpočinek uprostřed poklidné přírody

Potřebujete si odpočinout od stresu v práci nebo škole, na chvíli se zastavit a utřídit si myšlenky? Hotel Nežárka je skvělé místo, kde můžete načerpat novou energii. Ubytování je ze tří stran obklopeno nádhernými lesy, kolem poklidně protéká řeka Nežárka. Místo je stvořeno pro relax, ale také aktivní zábavu. Při procházkách můžete sbírat houby, lesní plody anebo se jen tak kochat krásnou přírodou.

Třeboňsko jako oblíbený turistický cíl

Nejen nádherná a klidná příroda je pro Třeboňsko typická, ale také množství skvělých atrakcí a památek. Patří mezi velmi oblíbené turistické oblasti. Pro každého je tu něco - hrady a zámky, skvělá místa na koupání, nespočet cyklistických a turistických tras i další kulturní památky. Zajímavá místa můžete navštívit pěšky, na kole, koloběžce nebo in-linech.


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte