Papírnictví a kancelářské potřeby Třeboň – vše potřebné na jednom místě

Papírnické a kancelářské potřeby nebo dárkové předměty v Třeboni - v širokém sortimentu produktů si každý najde, co potřebuje. Obchod nabízí také velký výběr českých bylinných produktů, mastí a mýdel. Pro turisty jsou k zakoupení také mapy nebo vstupenky po okolí Třeboně. 

Kancelářské a kreativní potřeby pro školáky i dospělé

Obchod v Třeboni nabízí široký sortiment pomůcek pro školáky i kancelářských potřeb. V papírnictví můžete pořídit veškeré potřeby pro prvňáčky i pro studenty středních a vysokých škol. Velký výběr sešitů, tužek i propisovacích per zajistí potřebné studijní prostředí. Pro vybavení kanceláře je v nabídce široké spektrum kancelářský potřeb včetně obálek, šanonů, složek, sešívaček či děrovaček na všechny druhy papíru. 

Pro kreativce a děti obchod poskytuje celou řadu výtvarných a tvořivých potřeb, které můžete využít pro kreativní čas a odreagování doma. V obchodě nalezte také drobné hračky a dárkové či upomínkové předměty pro obdarování nejbližších. K dárkům můžete v papírnictví rovnou přikoupit i přání či potřebný balící papír nebo dárkové tašky. 

Dárkové předměty včetně kvalitní bylinných produktů českých značek

V sortimentu zboží nalezte výběr kvalitních českých bylinných produktů jako jsou například masti, krémy nebo mýdla od značek Dr. Popov nebo Botanico. Jako dárek nebo pro radost si můžete zakoupit čokolády, koření i vstupenky do turistických památek a atrakcí v okolí Třeboně. 

Papírnictví s dárkovými předměty je pro vás v Třeboni otevřeno každý všední den od 8 do 17:30 a též v sobotu dopoledne od 8 do 12 hodin.

E-shop Moje hobby nabízí výtvarné a reativní potřeby pro každého. Online zde pohodlně nakoupíte potřeby pro výtvarníky, pomůcky pro tisk, komponenty a materiály pro výrobu šperků, svíček nebo mýdel, ale třeba také potřeby pro scrapbooking a nejrůznější polotovary k výtvarnému dotvoření. Najdete zde také největší výběr peříček pro výrobu šperků!  

Výtvarné studio KMM Miloslava Fišerová

Horňátecká 1772/19, 182 00 Praha 8 Kobylisy
+420 739 251 148
Výtvarné studio KMM nabízí večerní, víkendové i pobytové kurzy realistické kresby a malby pro děti, dospělé i seniory. Také se specializuje na kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou. Dále poskytuje školení v oblasti vizáže, stylistiky, image a barvové typologie, a to jak pro jednotlivce, tak pro firmy.  Ateliér se nachází v Horňátecké ulici v Praze 8, kam se lze pohodlně dostat autobusem, autem i metrem ( cca 5 minut chůze od studia). Kurzy realistické kresby a malby Praha 8 - Kobylisy Všichni, kdo hledají kurzy kresby a malby nebo tvořivé kurzy, si v nabídce Výtvarného studia KMM přijdou na své. Veškeré kurzy jsou určeny jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé, a lze je využít i jako přípravku na talentové zkoušky výtvarných škol. Jde například o večerní a víkendové kurzy realistické kresby a malby pro mládež i dospělé, tvořivé kurzy POWERTEXu nebo enkaustiky – malování horkým voskem, malby na hedvábí, výroby dekoračních předmětů různými technikami i řadu kurzů kreslení pravou mozkovou hemisférou. Rozvoj kreativity. Kreslení pravou mozkovou hemisférou Výtvarné studio KMM je specialistou na kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou. Zatímco v běžném životě využíváme především levou mozkovou hemisféru, která je sídlem logiky, pravá mozková hemisféra, sídlo kreativity, zůstává stranou. Její cílené využívání umožní lépe využít skryté umělecké sklony každého jedince. V kurzech pořádaných Výtvarným studiem KMM se tak můžete stát autorem takových kreseb a maleb, nad kterými budete žasnout vy i vaši blízcí a přátelé. Kurzy vizážistiky a stylistiky Výtvarné studio však nenabízí jen kurzy kreslení a malování. V kurzech vizážistiky a stylistiky se naučíte líčení pro všední den i slavnostní příležitosti. Po výběru vhodné palety barev pro vaši image najdete styl odívání nejvhodnější pro vaši osobnost. Naučíte se vyzvednout přednosti vaší postavy. Při každé příležitosti budete vypadat dokonale.

Papírnictví Švejda Havlíčkův Brod

Havlíčkovo náměstí 166, 580 01 Havlíčkův Brod
Papírnictví Švejda má v Havlíčkově Brodě mnohaletou tradici. Svou činnost provozuje již od roku 1992 a po celou dobu svého působení klade důraz na široký výběr sortimentu, kvalitu zboží a rozumnou cenu. Papírnictví nabízí kompletní sortiment školních pomůcek, kancelářských potřeb a doplňkového sortimentu. Školní potřeby Máte doma školáka, kterému chcete pořídit kvalitní školní potřeby, jež mu dlouho vydrží a bude se s nimi dobře pracovat? Papírnictví v Havlíčkově Brodě nabízí pestrý výběr školních potřeb všeho druhu. Školáci si v papírnictví zakoupí tužky, propisky, fixy, barvy, štětce, penály, pravítka, rýsovací potřeby, ale také školní batohy či aktovky. Právě kvalita batohů a aktovek je zásadní, má totiž přímý vliv na zdraví dítěte. Papírnictví Švejda nabízí jen osvědčené kvalitní zboží, které dobře vypadá a pohodlně se nosí. Máte v oblasti školních potřeb zvláštní požadavky? Sdělte je přímo v papírnictví, pokusí se najít ideální řešení. Kancelářské potřeby i doplňkový sortiment Kromě školních potřeb prodává papírnictví také potřeby kancelářské. Zaměřuje se také na prodej doplňkového sortimentu, o který je rovněž velký zájem. Pořádáte zahradní party, rodinnou oslavu nebo piknik? Pořiďte plastové a papírové nádobí, papírové ubrusy nebo karnevalové masky. Papírnictví v Havlíčkově Brodě dále nabízí turistické mapy, nástěnné mapy a automapy, samolepicí folie, fotoalba, dárkové tašky, balicí papíry, barvy na sklo, výtvarné potřeby či tiskopisy.
Věnujete se umění a potřebujete kvalitní materiál a výtvarné potřeby pro svou kreativní činnost? Potřebujete zarámovat obraz nebo si chcete koupit reprodukci? Kamenná prodejna a e-shop s vybavením pro výtvarníky DanArt s.r.o. vás potěší rozsahem nabízeného zboží. V kamenné prodejně v Brně i prostřednictvím internetového obchodu prodává výtvarné potřeby pro nejrůznější výtvarné techniky – kresbu, sochařství, malbu, grafiku, dřevořez a další. Zabývá se také rámováním obrazů a paspartováním či výstavnictvím. V prodejně najdete i malou galerii autorských děl. Prodejna s výtvarnými potřebami Brno Prodejna výtvarných potřeb DanArt s.r.o. se nachází v Brně na ulici Hybešova. Přijďte si osobně prohlédnout výtvarný materiál i pomůcky a vybrat si podle svých potřeb. Zkušení prodejci vám s výběrem vhodného materiálu pomohou a doporučí nejvhodnější řešení. Přineste s sebou do prodejny obraz k zarámování či paspartování nebo si vyberte z velkého množství různých reprodukcí, kterými si ozdobíte svůj interiér. Internetový prodej výtvarných potřeb Kromě kamenného prodeje se společnost DanArt s.r.o. zaměřuje také na internetový prodej v rámci svého e-shopu. Sortiment odpovídá nabídce v kamenné prodejně, v případě zájmu si zboží můžete vyzvednout právě zde. Internetový obchod je přehledně rozdělen do kategorií podle výtvarných technik. Firma klade důraz na kvalitu nabízených výrobků. Dodává jen ověřené barvy, štětce a pomůcky. V nabídce naleznete například barvy od osvědčených výrobců Umton, Lascaux, Daler-Rowney a dalších.

Babské rady na migrénu mohou pomoci zmírnit bolest. Kdy však navštívit lékaře?

Dobrý den! Jsem Martina Bonucci a toto je můj příběh. Po 3 letech rozpadlého manželství mě manžel opustil se t...

Jezdectví není nejlevnější koníček, ale vyplatí se i kvůli vašemu zdraví

Dnes je každý koníček nákladný, nejen jezdectví. Jezdectví se před časem stalo módním sportem, jako mnoho jiný...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

ja tedy slevám v obchodě neholduji, ale je fakt, ze damska kosmetika je tak brutalne draha, ze v tomto pripade...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Stání je pro zdraví nejhorší možná "činnost". Odrovnáváte si páteř, klouby, narušujete krevní oběh, přetěžujet...