EUROBEN_banner_1920x659_-_O_nas

Kompletní výživa pro psy a kočky

Kvalitní krmivo pro psy a kočky značky EUROBEN zajistí potřebou výživu pro každého domácího mazlíčka. Suché granule obsahují vysoký podíl živočišných bílkovin a přírodních přísad. Receptura vycházející z dlouholeté německé tradice garantuje kvalitní granule plné živin pro vývoj psů i koček. 

kvalitní granule • zdroj živočišných bílkovin • německá tradice

EUROBEN: Kvalitní suché granule pro kočky i psy

Čtyřnozí mazlíčci jsou v každé domácnosti jako členové rodiny, a proto si zaslouží tu nejlepší péči. Základem spokojeného života je výživná strava, kterou zajistí kvalitní krmivo pro psy a kočky. Značka EUROBEN vyrábí pro český trh suché granule pro psy i kočky se složením vycházející z německé receptury založené dlouholeté tradici a vývoji. 

Zdravou a kvalitní stravu si zaslouží i vaši domácí mazlíčci!

Společnost Euroben se na českém a slovenském trhu pohybuje již téměř 20 let. Za tuto dobu si vypracovala své pevné místo na trhu vycházející z významné spolupráce německou firmou Interquell vyrábějící známá krmiva HAPPY CAT a HAPPY DOG. Vlastní řada krmiv EUROBEN určených pouze pro český a slovenský trh vychází z úspěšné chovatelské řady krmiv HAPPY DOG a HAPPY CAT. Značka nabízí kvalitní suché krmivo pro psy i kočky, odpovídající nejnovějším požadavkům chovatelské i kynologické praxe. 

Poctivý přísun masa bez náhražek

Tradiční receptury komplexních krmiv jsou založené především na přísunu vysokého poměru živočišných proteinů a energie. Základní složkou granulí EUROBEN jsou živočišné bílkoviny z drůbežího i červeného masa od bavorských farmářů. Výrobce se zaručuje za bezpečný zdroj surovin a moderní výrobní postupy. 

Kvalitní granule pro psy a kočky obsahují pouze přírodní suroviny bez umělých přísad, barviv nebo konzervačních látek. Granule EUROBEN neobsahují sóju ani jiné bílkovinové náhražky. Naopak jsou obohaceny o vitamíny a živiny, které zlepšují nutriční vlastnosti kvalitního krmiva pro psy. Vitamíny, nenasycené mastné kyseliny, minerální látky a další doplňky živit zajistí podporu vývoje a kloubní výživy kočky i psa

Lehce stravitelná strava pro kočky i psy s alergiemi

Pět tradičních základních receptur rozděluje poměry živin podle základních cílových skupin psů od štěněte až po seniora. Můžete tak mít jistotu, že kvalitní granule pro psy uspokojí každého domácího mazlíčka se složením vyhovujícím stáří a aktivnímu životu psa. 

Značka EUROBEN myslí i na citlivé kočky a psy, proto jsou všechny druhy suchých granulí lehce stravitelné a svým složením optimálně vyvážené. Kvalitní krmivo pro kočky značky řeší i problémy s nadváhou a alergiemi. Díky speciální receptuře jsou suché granule vhodné i pro kočky trpící potravinovou nesnášenlivostí nebo alergií na některé druhy obilí.

více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte