František Zapletal: instalatérské, topenářské a plynařské práce, Příkazy

Hledáte na Olomoucku firmu, která se postará o instalatérské, topenářské či plynařské práce? Obraťte se na Františka Zapletala se sídlem v obci Příkazy, který poskytuje kompletní práce ve výše zmíněných oborech. Ať už potřebujete zhotovit nové rozvody vody, rekonstruovat vytápění nebo zajistit revizi plynu, neváhejte se na pana Zapletala obrátit. Realizuje také kompletní dodávky staveb, například rekonstrukce bytových jader.

Služby v oblasti voda, topení, plyn

Firma pana Zapletala zajistí jakékoliv montáže, opravy a instalatérské práce. Patří mezi ně například výměny a opravy rozvodů vody a odpadů, kompletní výměny stoupaček, případě potřeby zajistí i havarijní instalatérské práce. V rámci topenářských prací zajistí realizaci nového ústředního topení, výměnu radiátorů, zapojení termostatů nebo opravy různých zdrojů tepla. Má zkušenosti i s realizací podlahového vytápění včetně zprovoznění a regulace. Firma se věnuje také plynařských pracím od výměn plynových kotlů a ohřívačů tepla při revize po zapojování plynových spotřebičů.

Stavební práce

Kromě vodoinstalatérských, topenářských a plynařských prací realizuje firma sídlící v obci Příkazy také dodávky staveb. Patří mezi ně například kompletní rekonstrukce bytových jader, a to včetně přípravných prací či likvidace stavební suti. Obraťte se na zkušené řemeslníky, kteří vám podají pomocnou ruku a zajistí vše potřebné.

Baobaby o.s. - slaměné domy, přírodní dětská hřiště

Hostišová 102, Zlín
+420 605 371 737
Zaměřujeme se na přírodní stavby - slaměné domy, takzvané rostoucí domy a přírodní dětská hřiště. Zabýváme se také vzděláváním, půjčujeme míchačky na hlínu pro ty, kteří si slaměné domy chtějí vyrobit svépomocí, nebo rozborem hlíny.

Dřevostavby Bajulus

Družstevní 1, 683 35 Letonice
+420 515 539 334
Zaměřujeme se na dřevostavby a jejich výrobu - jde o domy, jejichž konstrukce je vyráběna ze dřeva, tedy 100% obnovitelné suroviny. Realizujeme dřevostavby po celé České republice a stavíme domy jak typové (katalogové), tak zcela individuální dřevostavby dle požadavků jejich budoucích majitelů. Realizujeme nízkoenergetické dřevostavby, a to už v základním provedení, pro náročnější pak nabízíme rovněž pasivní domy - dřevostavby.

Fermacell GmbH

Žitavského 496, 156 00 Praha 5
Produkty ze sádrokartonu, cementovláknitého materiálu a příslušenství pro zdravé bydlení.

Jiří Maxera: geopatogenní zóny a jejich odstranění

Zemědělská 115, 687 24 Uherský Ostroh - Kvačice
Geopatogenní zóny jsou oblasti, kde došlo k narušení přirozeného prostředí půdy. Jedná se například o prameny vody, které vznikají působením zemské kůry, může jít ale také o geologické anomálie, tektonické poruchy, únik radonu apod. V těchto místech vznikají silné vibrace, které narušují prostor kolmo nad nimi a podílejí se na destrukci, ať už jde o postupný mechanický rozklad materiálů, nebo i zdraví, vztahů a psychiky. Škodlivé účinky geopatogenních zón jsou známy už po celá tisíciletí, stejně jako způsoby, jakými lze geopatogenní zóny změřit a odrušit.  Měření geopatogenních zón a jejich odrušení Jiří Maxera se zabývá měřením a odrušením geopatogenních zón a také poradenstvím v oblasti vlivu geopatogenních zón na lidské zdraví, mezilidské vztahy, životnost materiálů nebo psychiku lidí i zvířat. Pomůže vám zbavit se vleklých zdravotních potíží způsobených nevhodně umístěným nábytkem (např. postel nacházející se v geopatogenní zóně), doporučí dlouhodobá řešení na podporu duševního zdraví, vztahů a harmonizace vašeho bydlení. 

Vyrobte si lahodný domácí řecký jogurt - snadno a rychle!

nevyrábím, nemám na to čas, koupim si tvarohový jogurt s příchutí čokolády a jsem spokojena

Ochutnejte vlastní mléčné výrobky: Domácí jogurt krok za krokem

nevyrábám, ale kupuji si čokoladové krémové... Jsou top mezi jogurty

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

Čakrová svíce Cereus fialová - TRANSFORMACE

Fialová čakrová svíce – transformace, životní změny, léčení…
Cena:
199