FOTOSTYL: fotografický ateliér Jany Staňkové, Mladá Boleslav

Chcete navždy zachytit zásadní okamžiky vašeho života a mít na ně krásnou vzpomínku? Jana Staňková se již mnoho let věnuje fotografování rodin, dětí i miminek, těhotných žen, svateb, ale i školním, produktovým či business fotografiím.

Jaké focení si můžete objednat?

  • Rodinné a partnerské fotografie by neměly chybět ve výzdobě žádné domácnosti. Jsou připomínkou harmonického domova a krásnou vzpomínkou na společné chvíle. Jana Staňková vám může vytvořit také partnerské fotografie s erotickým nádechem nebo akty.
  • Svatební fotografie neznamenají pouze zvěčnění nevěsty a ženicha, ale také příprav, obřadu, oslav a svatebčanů, kteří s vámi tento vzácný okamžik sdíleli. Z rukou profesionála budete mít krásné vzpomínky na celý svatební den i večer.
  • Těhotenské fotografie mohou být zpracovány ve stylu akt, glamour nebo klasika.
  • Focení dětí a miminek patří k nejnáročnějším disciplínám. V ateliéru Jany Staňkové je ovšem vytvořena atmosféra příjemná i těm nejmenším. Jako bonus vás přivítá velmi trpělivá fotografka.
  • Focení zvířátek je podobně složitá disciplína, ale i s tou si v mladoboleslavském ateliéru poradí.
  • Školní fotografie a tabla nemusí být nudná. O tom vás Jana Staňková jistě přesvědčí.
  • Reklamní a business fotografie jsou nezbytnou součástí propagace každého podnikatele. A na prvním dojmu na online prezentaci velmi záleží!

AXGAME s.r.o.

Jandova 10/3, 19000 Praha 9 - Vysočany
608180900
Zajiš�ujeme osvětlení a ozvučení koncertů, různých sportovních, tanečních a zábavních akcí.|

FD party EVENTS s.r.o.

V Kapslovně 7, 13000 Praha 3
773669979
Kompletní party servis pro společenské akce nebo celý festival – party stany včetně vybavení a zázemí pro pořadatele, mobilní podia, bary, veškerý nábytek, a například i osvětlovací a ozvučovací servis po celou dobu konání akce. To vše od jedné firmy FD party EVENTS sídlící na Praze 3. Zajišťujeme komplexní služby včetně odborné montáže a demontáže party stanů.

BABYLON promotion service, spol. s r.o.

Holečkova 179/109, 15000 Praha 5 - Košíře
257219770
Profesionální party servis včetně zajištění promotérů, hostesek, cateringu a kompletního vybavení. BABYLON promotion service se postará o kompletní zázemí akcí jakéhokoli charakteru a rozsahu, čímž vám odpadne nejen spousta starostí, ale také ušetříte na celé organizaci nemalé peníze.

NEW TIME PRODUCTION s.r.o.

Nad Dálnicí 129, 15600 Praha 5
602313690
Společnost NEW TIME PRODUCTION zajišťuje komplexní služby v oblasti mobilních tribun, přehlídkových mol, pódií na různé druhy akcí atd. Postaráme se také o veškeré zázemí, např. o kompletní ozvučení a osvětlení, projekci a další profesionální služby šité na míru charakteru pořádané akce.

Vyrobte si lahodný domácí řecký jogurt - snadno a rychle!

nevyrábím, nemám na to čas, koupim si tvarohový jogurt s příchutí čokolády a jsem spokojena

Ochutnejte vlastní mléčné výrobky: Domácí jogurt krok za krokem

nevyrábám, ale kupuji si čokoladové krémové... Jsou top mezi jogurty

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

Čakrová svíce Cereus oranžová - TVOŘIVOST

Oranžová čakrová svíce – tvořivost, dobrá nálada,…
Cena:
199